2013 Tesettür Giyim Kombin Modelleri

Markaların önerileri ile hazırlanan 2013 tesettür giyim kombin modelleri tüm kadınlara  sezonun trendlerinden oluşan bir alışveriş olanağı sağlıyor.  Tesettür markalarının hazırladıkları koleksiyonlardaki tasarımlardan fikir alan hanımlar kendi zevklerine göre trendi terse çevirip farklı koleksiyonları bir araya getirerek kendi stillerini oluşturabiliyorlar.

Doğanın en güzel renklerinden esinlenmiş kombinlerle sanatsal bir bütünlük oluşturup kendinizi fit ve iyi hissedebilirsiniz.

Anahtar parça olarak belirleyeceğiniz bir kıyafeti ona uyumlu parçalarla tamamlayarak şık kombinlere ulaşabilirsiniz.

Video galerimize aldığımız Yeşil topuklar, Aker,  Ugoza gibi markaların hazırlamış oldukları spor, klasik, günlük, abiye her tarz kıyafetlerin bulunduğu kombin modellerini paylaşacağız  sizlerle.

Doğru kombinlerin yanı sıra tek parça üzerinden birçok kombin oluşturmakta hanımlar için önemlidir. Bu sebeple alışverişte alacağımız her ürünü geniş zamanlı kullanma planı yaparız. Bu noktada renk faktörü devreye giriyor. bu planda en ideal  renk siyahtır. Siyah bir elbise ile bir çok rengi kombinleyeceğiniz gibi siyah bir ayakkabıyı da birden fazla kıyafetle uyumlandırabilirsiniz.  Zarif ve elagan bir görünüm için birbiriyle uyumlu farklı renkler kullanabilirsiniz.

Paylaştığımız kombin modellerinden yeşil topuklara ait siyah elbise kombini çok şık ve zarif. Özel günlerinizde tercih edebileceğiniz bu kombin asil ve vakarlı bir görüntüye ulaşmanızı sağlayacak ışıltıya sahip. pastel renklerin yanı sıra keskin renklerin de hakim olduğu 2013 yaz modasında sarının siyahla uyumu, fuşyanın bej ile kaynaşması, dantellin günlük uzun elbiselerde  spor ayakkabılarla  anlaşması sizleri güzel ve kolay kombinlere götürecek.

2013 Tesettür Giyim Kombin Modelleri

About Tesettürlü Modeller