2016 ilkbahar yaz sezonunda Kayra rengarenk modeller

KAYRA 2016 YENİ SEZON

2016 ilkbahar yaz sezonunda Kayra rengarenk modellerle karşımıza çıkacak. Kayra giyim yeni sezon katalog çekimlerini Fas da yaptı. Bu sezonda da yine beyaz renkli gömlekler ve tunikler moda olmaya devam edecek. Uzun tuniklerin yanında ön tarafı açık uzun pardesularla bir önceki sezonda karşılaştığımız tasarımları yine bu sezonda da göreceğiz.Oldukça renkli ve güzel bir başlangıç yapan kayra giyim spor tarzı tesettür giyim modellerine devam edecek.

Aşağıdaki tunik modelini incelediğimiz zaman yukarıda da ifade ettiğimiz gibi uzun tuniğin üzerine giyilen spor bir uzun yelek ile spor görünmenizi sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu modeller de sizlerin ruhunuza hitap ederek kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olacaktır.

2016 ilkbahar yaz sezonunda Kayra rengarenk modeller

Vücut hatlarını belli etmeyen dökümlü bir pantolonun üzerine şık bir gömlek ile yine ön tarafı açık tunik ile şık bir kombin oluşturabilirsiniz. Bu sezonda genellikle bu modelleri çok sık görmeye başlayacağız.

2016 ilkbahar yaz sezonunda Kayra rengarenk modeller

Özel günleriniz içinde kayra giyimde aradığınızı bulabilirsiniz.aşağıdaki her iki modelde de düğün ,nişanlarda rahatlıkla giyebilirsiniz. Malumunuz yaz aylarının vazgeçilmezi olan düğünlerde bayanların oldukça zorlanmakta ve giyim konusunda karar vermemektedir .Ekru ,pudra,beyaz renklerini bu sezonda görmeye devam edeceğiz.

2016 ilkbahar yaz sezonunda Kayra rengarenk modeller

Kayra giyimin yeni koleksiyonun tamamı henüz yayınlanmadı. 2016 koleksiyonu yayınlandığında tesetturlumodeller.com sitemize ekleyerek inceleyebilirsiniz

 

About Tesettürlü Modeller