2017 İlkbahar Yaz Modelleri

Tesettür giyim 2017 ilkbahar yaz koleksiyonları

Artık yavaş yavaş 2015 2016 sonbahar kış sezonuna yaklaşmış bulunuyoruz. Çünkü herkes kendi tarzına uygun olan veya ihtiyacı olan elbise modellerini satın aldılar.

Şimdi sırada tesettür giyim markalarında indirim zamanı sezon sonuna yaklaştığımız için artık tesettür giyimin önde gelen markalar büyük indirimlerle ellerinde kalan stokları tüketmeye başlayacaklar. Aslında benim için çok fazla moda önemli değil yeter ki bana yakışan modeller olsun diyorsanız şimdi tam size göre alışveriş zamanı başlıyor diyebiliriz. Fakat bunda da nasıl olsa tesettür markaları daha çok indirim yapar daha çok beklemeliyim derseniz bu sefer de beğendiğiniz modelin numarası elinizde kalmayabilir.Bu dengeyi iyi kurmak lazım.

Peki TESETTÜR GİYİMDE 2017 İLKBAHAR YAZ SEZONU NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

2016 yılına girdiğimiz için moda sektöründe yeni sezon modası ortaya çıkmaya şekillenmeye başlıyor. Aynı şekilde de tesettür giyim de de tesettür markaları 2016 ilkbahar yaz sezonu modellerinin hazırlıklarını yapmaya başladılar.Öncelikle tesettür markaları 2016 ilkbahar yaz sezonu pardesü,kap,eşarp,ferace modellerinin tamamının tanıtımını yapmazlar. Havaların ısınmasıyla birlikte yeni tesettür elbiselerinin tanıtımlarını öncelikle facebook,instegram gibi sosyal paylaşımlarda isimlerini duyururlar arkasından birkaç yeni sezona ait yeni modellerle tesettürlü bayanlara ipuçları verirler,ve biz artık 2016 ilkbahar yaz sezonu tesettür giyime hazırız derler. Ve bu aşamalardan sonra artık tesettür markaları gerek sosyal paylaşımlarda gerekse kendi tesettür giyim sitelerinde yeni sezon ürünlerinin tanıtımlarını yaparak satışlar başlarlar.Bizler de Tesettür giyim de 2016 ilkbahar yaz sezonun nasıl olacağını merak ediyoruz.Bizler de ekibimiz olarak yeni sezon da ummalı bir çalışma ile gelişmeleri pardesutesettturgiyim.com sitemizden anında sizlere duyurarak paylaşıyoruz.

  • 2016 kayra ilkbahar yaz sezonu koleksiyonu nasıl olacak
  • 2016 alvina ilkbahar yaz sezonu tanıtımları ne zaman başlayacak
  • zühre giyim 2016 ilkbahar yaz sezonu yeni bir isimle mi girecek
  • Setrms 2016 ilkbahar yaz sezonuna diğer sezonlarda olduğu gibi koleksiyonlarına farklı isimler mi verecek?

Bizler de 2017 ilkbahar yaz sezonu sabırsızlıkla bekliyoruz.

About Tesettürlü Modeller