ACİL DURUMLARDA HAYAT KURTARAN KIYAFETLER

ACİL DURUMLARDA HAYAT KURTARAN KIYAFETLER
Acilen gitmek zorunda olduğunuz bir davette veya hiç hesapta yokken evden dışarı çıkmak zorunda kaldığınız anlarda daha önce kombin yapma imkânı bulamayan kadınlar gardıroplarında yer verecekleri hayat kurtarıcı kıyafetlerle her zaman şık ve modern bir görünüm sağlayabilirler.

Şüphesiz her bayan kendisi için özel içinde iyi hissettiği ve kendi kişiliğini yansıtan kıyafetlere ihtiyaç duyar. Bunun yanında her zaman giyebileceğiniz klasik parçalara mutlaka dolabınızda yer vermelisiniz. Örneğin siyah bir ceket hem sportif, kot bir pantolonla hem de kumaş, dar paça bir pantolonla kombinlenip her seferinde farklı bir tarz oluşturabilir.
Mutlaka almanız gereken diğer bir kıyafet ise beyaz gömlek ve beyaz bodyler. Hatta V yaka, yuvarlak yaka, uzun veya kısa kollu fark etmeksizin dolabınızda birden fazla beyaz body için yer açmalısınız. Çünkü aklınıza gelen her türlü giysi ile bu parçaları kombinleme şansınız var. Kimi zaman şık bir ceketin içinde iş kadını tarzı oluştururken kimi zaman da bu beyaz body kot bir gömlek veya montla salaş ama rahat bir stil meydana getirmenize yardımcı olacaktır.
Sizi daha zarif ve ince gösteren kalem etekler de yine gardırobun demirbaşlarından birisidir. Feminen bir algı oluşturmasının yanında spor, klasik, avangart veya Retro her moda stili bu eteklerle oluşturulabilir. Abiye bir gömlekle akşam davetlerine, klasik bir ceketle iş yaşamınızda, spor bir bluzla da gündelik kullanımda bu eteklerin sihirli gücünden yararlanabilirsiniz. Eteğin yanında vücut şeklinize uygun, size yakışan ve vücudunuz ile bütünleşen bir denim de yine mutlaka kullanmanız gerekenlerden biri belki de en önemlisi. Çünkü kot pantolonlar rahat olmasının yanında şıklığı ile de hem kadın hem de erkekler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.
Gideceğiniz her mekana uygun olan mini siyah elbiseler de yine hayat kurtarıcı bir diğer parça. Şık kolyeler kullanarak daha çok gece davetlerinde kullanabileceğiniz bu elbiseleri, mont, ceket veya kısa hırkalarla farklı stiller oluşturmanız da mümkün. O gün ne giyeceğinizi bilemiyorsanız yapmanız gereken tek şey modası hiç geçemeyen bu elbisenizi üstünüze geçirmek olacak. Eskimeyen diğer bir ürün ise siyah topuklu ayakkabılardır. Değişen zamanlara ve moda akımlara inatla değişmeyen en önemli parçalardan birisi işte sizin de çok sevdiğiniz bu siyah ayakkabılardır.

About Tesettürlü Modeller