Alternatif Abiye Kombinleri

Abiye giyim diyince aklınıza ne geliyor? Güllü dallı balık elbiseler mi? Baştan ayağa pul payet elbiseler mi? Yoksa siz de benim benzer biçimde artık aynı şeyleri, gereğinden fazla abartılı parçaları görmekten bıktınız mı? Piyasa bu şekilde parçalar ile kaynıyor, durum bu şekilde olunca da iş başa düşüyor. Değişik parçaları bir arada kullanıp yaratıcılığımızı konuşturmak bizlere kalıyor.

Alternatif Abiye Kombinleri

Tül etekler, tütüler, pilise etekler… Bilhassa kaliteli kumaşlar kullanıldığı vakit bu parçalar her türlü stille uyum sağlayabiliyor. Bu biçim parçaları seçerken mümkün olduğunca mat kumaşları tercih etmeye çalışın. Böylece birçok değişik parçayla kullanabilirsiniz.

Alternatif Abiye Kombinleri

Son dönemlerde mono color kısaca tek renk kombinler oldukça revaçta. Canlı renkleri ton sür ton şeklinde bir arada kullanabilirsiniz. Bu yıl turuncuyu sıkça göreceğimizin müjdesini podyumlardan aldık. Siz de ısınma turlarınızı bu şekilde hususi günlerde atabilirsiniz.

Alternatif Abiye Kombinleri

Daha mütevazı ve kısmen de olsa sportif bir şeyler denemeye ne dersiniz? Yüksek bel midi bir etekle crop topları bir arada kullanın. Payetli crop topları tercih ederek abiye ihtiyacınız olan şeyi karşılayabilirsiniz. Mütevazi bir stiletto ve keyifli bir clutchla birlikte davetlere katılmaya hazırsınız!

 

 


 

 

About Tesettürlü Modeller