ALVİNA giyim

Tesettür giyimin en beğenilen markalarından, Alvina giyim tesettür elbise modelleri, 2013 yeni sezon da en çok tercih edilecek kapalı giyim modellerinden olacaktır. Tesettürlü hanımların da açık hanımlar gibi modayı yakından takip ettiğini biliyoruz.

Hatta bazen tesettür giyim de öyle harika modellerle karşılaşıyoruz ki, açık giyinenleri kıskandıracak derece zarif, renkleriyle, tasarımlarıyla, kalite farkıyla tesettür elbise modelleri her kesimden hanıma hitap ediyor aslında.

Açık olup uzun elbise giymeyi sevenler de bu alvina giyim elbise modellerini tercih edebilir. Alvina elbise modelleri kombine etmekte zorlanmayacağınız, farklı renk seçenekleri, kemer ve düğmelerle zenginleştirilmiş çok şık modeller.

Alvina elbise fiyatları

Fiyatlar pekte bütçe zorlamayacak, herkesin satın alabileceği uygun fiyatlar da satılıyor.Sizler için hazırladığımız alvina elbise modelleri galerisin de gördüğünüz elbiselerin fiyatları 119 tl ile 169 tl arasında değişiyor.

Sadece görmek yetmez, bu bu elbiseleri satın almak istiyorum diyorsanız, sizleri alvina online satış sitesine alvinaonline.com.

Sevgili hanımlar

Yazımıza Alvina Giyim‘in 2014 modası yepyeni elbise modelleri eklenmiştir. Hepsi şu an satışta olan elbiseler çok zarif ve beğeneceğiniz modellerdir.

Ben örnek olarak farklı tasarımlı modellerden birer, ikişer tane ekledim. Siz farklı renklerini görmek ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz Alvinayı ziyaret edebilirsiniz.

Diğer bir konumuz olan Famelin elbise modellerine buradan ulaşabilirsiniz.

Alvina Giyim Tesettür Elbise Modelleri 2013

Resimleri Tam Boyutlu Görmek İçin Küçük Resmin Üstüne Tıklayınız.

About Tesettürlü Modeller