Annah Hariri 2016 Abaya Koleksiyonu

Annah Hariri 2016 Abaya Koleksiyonu

Annah Hariri, Dubai merkezli hizmetine Avrupa, ABD, Avustralya, Afrika, Pasifik şeklinde bölgesindeki müşterilerini ilave ederek dünya genelinde markalaştı. Annah Hariri şimdi ise Türkiye’den Türkiye’de üretilen yüksek kalitedeki tesettür giyim tasarımları tüm dünyaya gönderiliyor…

Annah Hariri 2016 Abaya Koleksiyonu

Tesettür giyim tasarımlarının göz kamaştıran hallerini elbiseleri, abaya ve gelinlikleriyle sunan marka, desenleri ve renk ışıltılarıyla adından gene söz ettiriyor. 2016 Koleksiyonunda her zamanki şeklinde öne çıkan abaya modellerini ise sizler için ek olarak mercek altına alıyoruz. İşte Annah Hariri 2016 Abaya Koleksiyonu…

Annah Hariri 2016 Abaya Koleksiyonu

Dünya Modası Takipte

Yeni sezonu dünya modasının çizgisinde sadece kendi anlayışıyla sunan marka, birbirinden hususi tasarımlara imza atıyor. 2016’da da olmazsa olmaz modellere yer veren markanın koleksiyonunda mütevazı tasarımların yanı sıra floral baskılar ve geometrik desenler karşımıza çıkıyor. Siyah başta olmak suretiyle mavi ve kırmızı tonlarını kullanan Annah Hariri, beyazın da en saf halini yansıtıyor.

Annah Hariri 2016 Abaya Koleksiyonu

Göz Kamaştıran Işıltı

Her sezonda bambaşka tasarımları takipçileriyle buluşturan markanın elbiseleriyle birlikte abayaları da gözdeler içinde kendine yer buluyor. Rahatlığın en şık halini görebileceğiniz abaya modelleri gündüzlerinizde size eşlik edebileceği şeklinde kombinlediğiniz parçalarla aniden gece giysisine dönüşebiliyor. Detayların en şık halini yansıtan Annah Hariri’nin göz kamaştıran ışıltılı abaya modelleri de koleksiyonda öne çıkanlar içinde.

Annah Hariri 2016 Abaya Koleksiyonu

Şıklığa Damga Vuran Tasarımlar

Alımlı ışıltılı abaya modellerinin yanı sıra floral baskılara ve kabartma detaylara yer veren marka, kaliteli duruşu ve şık çizgisinden ayrılmıyor. Klasik abayalardan farklılaşan tasarımlar, Annah Hariri’nin bir araya getirmiş olduğu renklerle de adeta şıklığa damga vuruyor.

Kabartma baskılar, ışıltılı detaylar ve doğal ki sezonda neredeyse her markanın koleksiyonunda yer kabul eden geometrik tasarımlar, markanın 2016 kreasyonunda karşımıza çıkıyor. Çoğu zaman üç renk olarak tasarlanan abayalar, katalog görsellerindeki görüntüsüyle de tesettürlü hanımefendilere esin verir özellikte.

Annah Hariri 2016 Abaya Koleksiyonu

Yükselişe Geçen Abayalar

Çağdaş kesimleri kendi çizgisinde işleyen marka, tasarımlarının hepsinde standardını yansıtıyor. Hususi günlerden toplantılara ve gündelik hayatınıza neredeyse her anınıza eşlik edebilecek markanın abayaları, her geçen gün yükselişini sürdürüyor. Kış renklerini canlılıkla işleyen marka, zarifliği ve şıklığı titizlikle işlerken abayalarındaki sofistike tarzdan da taviz vermiyor.

Yazı: Büşra Karagöz

Annah Hariri 2016 Abaya Koleksiyonu

About Tesettürlü Modeller