Armine Bluz Modelleri

Tesettür giyim için bir hayli ön plana çıkan armine giyim de özellikle bluz modelleri göz önündedir. Armine bluz modelleri düğmeli ya da kemerli olan modelleri ile ünlenmiştir. Düğmeli olan modelleri hem etek ile hem de pantolon ile kombin yapılabilir. Oldukça şık durabilen bu bluz modelleri ile her yere gidilebilir. Şık bir davet ya da özel bir yemek için de giyilebilen armine bluz modelleri, şık bir ayakkabi ve Çanta ile de kombin yapıldığında göz alıcı bir şıklık yakalayabilirsiniz. Armine bluz modellerini tercih ederken bluz ile uyumlu olabilecek eşarp da seçme şansınız vardır. Böylelikle uyumlu bir kombin sahibi olabilirsiniz.

Armine bluz modellerinde bir de firfirlı olan modeller ön plana çıkıyor. Bu modeller de oldukça ağır ve şık durabilmektedir. Bu modeller ile daha çok etek tercih edilebilir. Seçtiğiniz eşarp da bu bağlamda önem taşımaktadır.

Genel olarak bakıldığı zaman armine bluz modelleri, Oldukça şık duran modeller olarak göze çarpmaktadır. Bu durum da bu modellerin seçilme oranını artırmaktadır. Armine bluz modellerinde en fazla göz önünde olan modeller ise daha çok yaka detayı olan ve düğme detayı olan modellerdir. Bu modeller bayanlar tarafından daha fazla tercih konusu olabilir. Çanta, ayakkabı ya da eşarp uyumu da bir hayli önemli bir konudur. Bu konuya da ayrı bir önem verilmelidir.

About Editör