Bayan Parka Mont Modelleri

Soğuk hava ya da kış ayı, bu iki kelimeden hangisini duyarsanız duyun aklınıza ilk olarak parka mont modelleri gelecektir. Hem erkek hemde kadın için soğuk havalarda en önemli ısıtıcı olan parka mont modelleri, özellikle kadınlar için büyük önem taşımaktadır. Şimdi bu modellere biraz göz atalım.

Parka montlar oldukça kalın bir model olduğundan dolayı kişilerin soğuk derdine bir ilaç gibi gelmektedir. Kısacası bu modellerin içleri genellikle tüylü olduğundan dolayı, özellikle kış aylarında eksilerde olan şehirlerde bu modeller muhakkak tercih edilmektedir. Genel olarak bu mont modellerine kapüşonlu olarak rastlanmaktadır. Bayan parka mont modellerinden bir tercih yapacaksınız biz size asker yeşili rengindeki modeli önerebiliriz. Bu modeldeki renkler ne olursa olsun yıllarca hiç eskimeden saltanatını gerçekleştirmektedir. Fakat siz bu renkten hoşlanmıyorsanız dilerseniz siyah, mavi, lacivert, beyaz, bordo, kahverengi ve daha sayamayacağımız birçok renkteki modeli tercih edebilirsiniz. Eğer ki renkli bir yapıya sahipseniz bordo rengini size tavsiye ederiz. Aynı şekilde kahverengi olan modelin özellikle sütlü kahverengi olanı herkese çok yakışacaktır ve yıllardır eskimeyen bir moda ile kişinin üzerinde yer almayı başaracaktır.

Bu modellerin fiyat aralıkları markalar arasında sürekli olarak değişim göstermektedir. Genel olarak kalitesine göre parka mont modelleri 150 lira ile 300 lira arasında değişim göstermektedir. Bakıldığı zaman fiyatlar daha çok artabileceği gibi dahada azaltabilmektedir.

About Editör