Bayan Spor Ayakkabı Modelleri

Günümüzde sadece siyah ve beyaz renklerde değil artık neredeyse tüm renklerde spor ayakkabılar üretilmektedir. Renk skalası bu kadar geniş olunca da spor ayakkabılar sadece spor yaparken değil, gündüz veya gece kombinlerinde de kullanılmaya başlanmıştır.

En klasik spor tarzı olarak bilinen eşofman ve üstü şeklinde yapılan kombinleri daha farklı hale getirebilirsiniz. Örneğin eşofman altı yerine mevsimine göre ince veya kalın taytlar giyinerek spor ayakkabınızı daha ön plana çıkarabilirsiniz. Spor ayakkabınız ile taytınız arasında bir geçiş bölgesi yaratacak şekilde dizin altında duran çoraplardan tercih edebilirsiniz. Bu çorapların boyu sizin zevkinize göre çok uzun geliyorsa bilekte duranları da tercih edebilirsiniz. Bu boy çoraplarla da taytınız ve spor ayakkabınız arasında bir geçiş bölgesi oluşturabilirsiniz.
Çoraplarınızı ister düz modellerde ister desenli modellerde seçebilirsiniz. Spor ayakkabınıza uygun veya zıt renklerdeki çoraplar bu spor kombininizi farklılaştıracaktır.

Taytınızın üzerinde spor yaparken rahat olacağınız şekilde dar t-shirtler veya uzun t-shirtler giyinebilirsiniz. Taytınız ve spor ayakkabınız aynı tonlarda, çorabınız ve t-shirt’ünüz de aynı tonlarda olursa spor şık bir görünüm elde edersiniz.

Spor ayakkabınızı jean pantolonlarla da kullanabilirsiniz. Hem spor ayakkabılarda hem de jean pantolonlarda renk seçenekleri günden güne arttığı için, spor ayakkabılar ile kombin yapmak da günden güne kolaylaşmaktadır. Spor ayakkabı ve jean pantolonlar ile yapılan kombinler iş ortamlarında hatta ofis ortamlarında bile kullanılmaktadır.

About Editör