Bayan Tunik Modelleri

Bu yılın bayan tunik modellerin de oldukça iddialı, desen, renk çeşitliğiyle ve tunikler de ki detaylarla tasarımlara hayran kalacaksınız. Bu yıllın modellerine göz atalım,

Bisiklet yaka olan tuniğin bir tarafında yaka dan aşağıya kadar düğme ile detaylandırılmış olan şık ve özel bir bayan tunik modelidir. farklı renkleri mevcuttur bu modelin, başak bir modelimiz olan arkadan uzun ön kısmı kısa olan tuniğin hakim yaka detayı ve hafif dar kesimli şık bir tunik modelidir, hem ofis şıklığı, hem günlük kullanım da kombin yaratmak sizin ellerinizde olan bir modeldir.

Çiçekli,üç boyutlu, tül detaylı dar kesimli bir tunik modelidir, bu modelin farklı çiçek desenli olan, ve farklı renkleri bulunduran kullanışlı her ortam da giyebileceğiniz bir tunik modelidir.

Kolları volanlı olan, düz kesimli sade rengi olan tuniğin boyu uzun olan hem özel davetlerde hem de günlük kullanımda doğru kombin ile kullanım alanı bulan güzel bir tunik modelidir. Bu yılın tercihlerin de Volanlı modellerde geniş yer almaktadır. Oldukça detay verilmiş olan bu modelimiz de kolları volanlı düğme detayında fırfır bulunduran ve tuniğin etek ucunda da kollar da verilen detayı bulunduran pudra renkli farklı bir tunik modelidir. Farklı giyinmeyi seven farklı kombinler oluşturabilen bayanların tercihi olabilecek bir tunik modelidir. Siyah çizgili kuşaklı ve geniş kesimli, düğme ve kol detaylı spor bir tunik modeli olan bu modelimiz de tercihler arasın da geniş yer almaktadır.

About Editör