Bu Koleksiyon Endonezya’lıların Kalbini Fethetti

Türkiye’nin modadaki enerjisini Endonezya’nın başkentindeki Jakarta Modest Fashion Week’e taşıyan Modanisa, ilk gün, Raşit Bağzıbağlı koleksiyonuyla podyuma çıktı. Koleksiyon, Endonezyalı modaseverlerin ilgi ve beğenisiyle karşılandı.

Türkiye’nin ilk internasyonal online alışveriş sitesi Modanisa.com, dünyada bir ilk olan Tutucu Moda Haftası yolculuğuna, İstanbul, Londra ve Dubai’den sonrasında bu kez Endonezya’nın başkenti Jakarta’dan devam etti.

26 Temmuz 2018 günü başlamış olan ve 40 defilenin sergilendiği Jakarta Modest Fashion Week’de ilk podyuma çıkan, Raşit Bağzıbağlı’nın Modanisa için hazırladığı abiye koleksiyonu oldu. Dolu dolu 4 gün devam eden etkinliğin ilk gününde, Raşit Bağzıbağlı x Modanisa koleksiyonu, Uzak Asyalı sektör liderleri ve modaseverlerin kalbini kazanmıştır. Koleksiyondaki gündüz ve gece giysileri esas olarak kırmızı, yeşil, beyaz, pudra, mor, mavi ve siyahtan oluşan bir renk paletini bir araya getiriyor. Katmanlı fırfırlar ve dantel süslemelerle gözalıcı kalite kazanan koleksiyon, detaylarında şaşırtıcı zenginlikler taşıyor.

Jakarta Modest Fashion Week, 26-29 Temmuz 2018 tarihleri içinde Endonezya Gandaria City’de gerçekleştiriliyor. Fashion Week’de, 40 değişik giyim gösterisi sergileniyor, 50 marka standı, söyleşiler ve imalathane emekleri bulunuyor. 4 gün devam eden etkinlikte, sektör liderleri ve modaseverler buluşuyor.

Jakarta Modest Fashion Week’te Modanisa’yı temsil eden Marka Müdürü Havva Kahraman, Bağzıbağlı koleksiyonunun Endonezya’da podyuma çıkması hakkında şu değerlendirmeyi yapıyor: “Bu çarpıcı ve hususi koleksiyonu Endonezya’ya getirmekten gurur duyuyoruz. Raşit’in trend tasarımları, İslami kurallara bakılırsa giyinen hanımefendilerin gereksinimleriyle birebir örtüşüyor. Bu biçim koleksiyonların sayısını, tasarımcılığını İslami giyim stili mevzusunda geliştiren modacılarla ortaklaşa iş yaparak çoğaltmak istiyoruz. Jakarta Modest Fashion Week’te oldukca canlı bir atmosfer var. Podyumdaki koleksiyonumuza gösterilen ilgi, bu moda haftasının, Uzak Doğu’da Modanisa seçimi giyinen hanımefendiler için oldukca canlı ve mühim bir vitrin bulunduğunu kanıtlıyor.”

Avrupa, ABD ve Orta Doğu’da malum bir marka olan Modanisa, Doğu ve Batı’nın giyim biçim ve kültürleri içinde köprü misyonu üstüne alan küresel bir alışveriş platformu. Modanisa ekibi, Jakarta’dan Bali’ye geçerek, burada yeni koleksiyonlarının çekimlerini meydana getirecek.

Bu Koleksiyon Endonezya'lıların Kalbini Fethetti

 

 


 

 

About Tesettürlü Modeller