Büyük Beden Tesettür Abiye Elbise Modelleri 2014

Tesettür büyük beden elbise modelleri kilo şikayeti olan ve kıyafet bulmakta zorlanan hanımların çok beğeneceği şık tasarımlı, özel günler, düğün, davet veya sünnet gibi her türlü yerde giyilebilecek, hatta bazıları günlük gezmeler için uygun elbiselerden oluşuyor.

Tesettürlü büyük beden abiye elbiseler daha çok yaz ayları için uygun, açık renkli, boncuk, taş işlemeli, bazıları tül kaplamalı, bazıları ise asimetrik hırkalı hem genç hanımların hemde annelerin giyebileceği şık abiyeler.

Mesela anneler büyük beden abiyeleri, sünnet annesi kıyafeti olarak veya kızının nişanında, düğününde düğün abiyesi olarakta giyebilir.

Genç hanımlar ise abiye elbise modellerini istedikleri her zaman ve her yerde giyebilirler. Kendi zevklerine kalmış bu durum. Zaten kiloları ile sorun yaşayan genç bayanları bir de kıyafetleri nerede giyecekleri konusunda kısıtlamayalım ama değil mi?

Tesettür büyük beden abiye elbise fiyatları

Bu şık abiye elbiselerin fiyatlarına gelince, fiyatlar abiye fiyatlarını düşünce gayet uygun. normal bir günlük elbise fiyatına satın alabileceğiniz tesettür abiyeleri sadece 149 TL.

Sadece üzeri derili kolye aksesuarlı ikili elbisenin fiyatı 179 TL.

Espera giyimin ürettiği büyük beden tesettür elbiseleri satın alabileceğiniz online internet sitesi ise e-tesettur.com.

Büyük Beden Tesettür Abiye Elbise Modelleri 2014

About Tesettürlü Modeller