Çizgili Bayan Pantolon Modelleri

Pantolon bayanlar için oldukça vazgeçilmez bir parçadır. Her yerde rahatlıkla giyebilecekleri kıyafetlerden biridir. Bu yıllarda oldukça trend olan çizgili pantolonlar karşımıza oldukça fazla çıkmaktadır. Çizgili pantolon modelleri arasından en risklisi ise yatay çizgili olandır. İnsanların çoğu kendi proposyonunu bilemedikleri için yanlış seçimler yapmaktadırlar. Yatay çizgili pantolon modellerini, kısa boylu ve kilosu olan bayanlarımızın kesinlikle tercih edemeyeceği son parçalardan biridir. Ama doğru kombinlenmediği için bazen büyük felaketlere yol açabilir. Hele ki çizgili pantonlar. Çizgili bir parçayı başka türde çizgili parça ile ya da tamamen farklı desenler ile tamamlayarak sıra dışı bir tarz ortaya koyabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken tek şey renkleri fazla karıştırmadan gözü yormamanız ve çizgili parçanızın ana renklere sahip olmasına dikkat etmenizdir.

İçinde siyah, beyaz ve lacivert tonlarını barındıran çizgili pantolon, dolabınızın zamansız parçalarından biri olacaktır. Biraz daha garanti stil arayanalar ve klasikten ödün vermeyenler için en doğru seçim düz renk parçalar olacaktır. Bu seçim hem daha kolay kombinlemenize hemde sizi şık gösterebilecek parçalardan olabilir.Çizgili pantolonunuzun içindeki renklerden birirni seçerek üstü o renk ile tamamlamanız sizi sade ve şık gösterecektir. Farklılık yaratmak isteyenler için ana renklere daha yakın, soluk ve yumuşak renklerden birini tercih edebilir, ya da kırmızı mavi gibi canlı bir renk tercih edebilirsiniz. Hem rahat hem de şık görünmek isteyenlerin imdadına gömlekler ve stilettolar yetişiyor. Özellikle kısa paçalı çizgili pantolonlar ile kombinleyeceğiniz gömle ve stiletto tarzınıza zarif bir şıklık katacaktır.

Şunu söylemek gerekirse çizgili parçaları kombinlemek o kadar da zor değil. Doğru ve yerinde bir seçimler yaparak şıklımızı ortaya koyabiliriz.

About Editör