Defacto Yazlık Bayan Bluz Modelleri

Rahat giyimin adresi olan Defacto, bu yaz sezonunda da yepyeni ve şık bayan bluz modelleri ile ön plana çıkıyor. Yaz aylarında rahat bir nefes almanızı sağlayacak aynı zamanda da her daim şık görüntünüzü destekleyecek bluz modellerini Defacto mağazalarında bulabilirsiniz. Sadelikten hoşlanan kadınlar için tasarlanan salaş bluz modelleri, kot şortlarla, Jean pantolonlarla ve penye pantolonlarla rahatlıkla günlük kombinler yapabileceğiniz şekilde tasarlanıyor. Şık olmak her zaman rahatsız olmayı gerektirmez.

Hem rahat hem de şık olmak istiyorsanız yolunuz Defacto’dan geçmelidir. Yazlık ince askılı bluzlerle her yerde kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz. Yeni sezon bayan yazlık bluz modellerinde kalp ve yıldız desenler ile açık renkler dikkat çekiyor. Her daim genç ve dinamik görünmenizi sağlayacak bu parçalarla siz de kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz. Bu sezon özellikle de açık mavi, pembe, beyaz, açık yeşil, lila ve sarı en çok tercih edilen renkler arasında yer alıyor. V yaka bluz modellerini hemen hemen her tarza uyarlayarak rahatlıkla giyebilirsiniz.

Bu sezon düşük kol bluz modelleri, en çok dikkat çeken modeller arasında yer alıyor. Güzelliğinizi ön plana çıkaracak tek omuzlu bluz modelleri de gece gezmelerinde ve günlük yaşamda rahatlıkla kombinlerinize farklı tarzlarda uyarlayabileceğiniz parçalar arasında yer alıyor. Bu sezon çapraz askılı bluz modelleri de yazlık mekanlarda ve sokak modasında en çok kullanılan parçalar arasında yer alıyor.

About Editör