Dünyanın En Meşhur Tesettür Modeli Geliyor

Halima Aden, Modanisa.com için Türkiye’de olacak.

Kenya’daki Birleşmiş Milletler sığınmacı kampından moda dünyasının en meşhur top modellerinden biri olma hikâyesiyle ilgi çeken dünyanın ilk tesettürlü top modeli Halima Aden Modanisa için 24 Mart Pazar Günü İstanbul’a geliyor. İstanbul’da kalmış olduğu süre içinde Çırağan Otelinde Boğaz manzaralı bir süitte konaklayacak.

Rihanna Fenty Beauty koleksiyonunun marka yüzü olan ve Kim Kardashian’ın eşi, ABD’li rap şarkıcısı Kanye West’in Yeezy koleksiyonu için New York’ta podyuma çıkan dünyaca meşhur top model, Raşit Bağzıbağlı’nın Modanisa’ya hususi tasarladığı ilk TASARIM TESETTÜR ABİYE koleksiyonunun Emaar Square Mall‘da gerçekleşecek hususi defilesinde baş manken olarak podyuma çıkacak.

ABD’nin Minnesota eyaletinde meydana getirilen güzellik yarışmasında, bikinili bölümde tesettür mayosuyla yürüyen dünyanın ilk tesettürlü top modeli Halima Aden için yarışmanın sunucusu tarih yazdığını söylerken, 2016 senesinde katılmış olduğu güzellik yarışmasında, kazanamasa da dünya genelinde popülarite elde eden Aden, moda dünyasının en meşhur tesettürlü top modeli olarak dikkatleri üstüne çekiyor.

Dünyanın En Meşhur Tesettür Modeli Geliyor

Dünyanın En Meşhur Tesettür Modeli Geliyor

 

 


 

 

About Tesettürlü Modeller