Kapalı Giyim Büyük Beden Tunik Modelleri

Alvina Giyim‘den büyük beden giyinen hanımlar için 2013 modası muhteşem tunik modellerini bir araya toplayıp, siz değerli ziyaretçilerimiz için galerimize ekledik.

Bir çok tunik modeli inceledim ama, şimdiye kadar bu kadar hoş ve asil görünümlü tunikler le karşılaşmamıştım. Kapalı ve açık giyinen herkesin giyebileceği, altına kot veya kumaş pantolon birde babet ayakkabıyla çok şık bir kombin yapılabilecek, ister dışarıda, isterseniz gezmeleriniz de veya ev içinde giyebileceğiniz tunik modelleri özellikle farklı tasarımlarından dolayı tüm bayanların ilgisini çekiyor.

Alvina giyim tunikleri arkası uzun önü kısa şekilde tasarlanmış.Desenli, çiçekli, ekoseli, önü dantel görünümlü, yakası işlemeli ve tek renk olarak farklı modelleri ile, herkesin zevkine göre bir tunik bulabileceği hoş ve güzel modeller sunuyor.

Alvina giyim tunik fiyatları ise çiçek desenli tunik modelleri 135 tl. Önü kısa arkası uzun kelebek desenli tunikler 97 tl. Ekose desenli olanlar 79 tl, Tek renk yakası işlemeli asimetrik kesimli tunik çeşitleri 99 tl, Dantel görünümlü olanların fiyatları ise 65 tl.

Tesettür Giyim Büyük Beden Tunik Modelleri

Resimleri Tam Boyutlu Görmek İçin Küçük Resmin Üstüne Tıklayınız.

Tunikler harika da nerden nasıl satın alırım diyorsanız? İster online alışveriş için alvinaonline.com u ziyaret edin. İsterseniz alvina mağazalarına uğrayın yerinde görerek satın alın.

About Tesettürlü Modeller