Kaşe Mont Modelleri

Kaşe mont denildiği zaman hem erkekler hemde kadınlar akla gelmektedir. Kaşe mont yıllardır eskimeyen bir mont çeşididir ve halada eskisi gibi günümüzde tercih edilmeyi başarmaktadır.

Özellikle erkeklerden başlayarak kaşe mont hakkında konuşmak isteriz. Çünkü kaşe montlar erkeklere çok daha farklı bir hava katmaktadır. Onları daha karizmatik daha çekici göstermiş olduğunu söylemeden geçemeyeceğiz. Erkekler tarafından bu montlar daha çok siyah yada lacivert olarak tercih edilmektedir. Bizimde size önereceğimiz renkler kesinlikle bu iki renk olacaktır. Fiyatlarına bakıldığı zaman ise 100 liradan başlayıp 400 liraya kadar çıkmış olduğu görülmektedir.

Bayanların kaşe mont modellerine bir göz attığımız zaman ise birçok renkte geniş kapsamlı modellerine rahatlıkla rastlamaktayız. Özellikle kahverengi ve gri bu dönemlerin en tercih edilen renkteki modelleridir diyebiliriz. Buna ek olarak siyah rengi tercih eden nüfusunda ağır bastığını söylemeden edemeyeceğiz. Bizim size en tercih edeceğimiz renkteki model ise kahverengi ya da bulabilirseniz pudra pembesidir. Fiyat aralıklarına kısaca bir göz attığımızda tıpkı yukarıda erkek modellerinden bahsettiğimiz gibi fiyatlara sahip olduğunu söyleyebiliriz. Genel olarak ise 170-180 lira civarlarında bu kaşe mont modellerine sahip olabilirler.

Kaşe montlar gerek kadın gerekse erkek giyilen herkes tarafından daha uzun ve daha güzel bir fiziğe sahipmiş gibi bir görüntü yaratmaktadırlar. Bu sebepten dolayı bu kaşe mont modelleri tercih etmenizi sizlere öneririz.

About Editör