Kışlık Tulum Modelleri

Kışın en çok rağbet gören parçalardan biri olma özelliğini tulumlar taşımaktadır. Hele ki çalışan veya vakti olmayan bayanların genellikle tercih edebileceği parçalardandır. Sezon trendleri arasında olan tulumlar, tahtından inmemekle kararlılar. Spor tarzı tulumlar, gece tarzı ve daha bir çok tulum modelleri bulmanız mümkündür. Tulumlar kolay ve pratik gibi görünselerde birçok kadının aslında nasıl kombinlemesi gerektiği hakkında fazla fikirleri yoktur. Tulum parçalar kısa boylu kadınların kesinlikle giymemesi gerekir. Uzun boylu kadınlara ise yakışan bir giyim parçası olduğunu da belirtelim. Tulum modelleri ve desenleri konusunda kendinizi çok riske atmadığınız sürece tulum elbiselerle çok şık kombinler yaratmanız da oldukça mümkündür. Tulum modellerini kendinize göre seçmenin en iyi yolu sık sık deneme yapmaktan geçer. Uzun boylu bayanlar tululum modeli seçerken, geniş paçalı tulumlar, uzun boylu kadınlara çok yakışacağını ve harika duracağınıdan emin olabilirsiniz. Kıvrımlı vücut yapısına sahip bayanlar ise koyu renkli parçalara öncelik vermelidirler.

Flare tarzı denilen tulum modelleri kıvrımlı vücutlara daha çok yakışacaktır. Çok zayıf ve ince bir bayansanız, pilelli tarzı veya fırfırlı tulumları tercih etmelisiniz. Kısa boylu bayanların tercihleri ise bol tarzdaki tulum modellerinden uzak durmalı, ve bunun yerine kısa tulumlar tercih edilmelidir. Siyah tulumların, her yerde ve her ortamda ayak uyduracağından emin olabilirsiniz. Koyu renk tulumlarınızı küçük ve şık takılarla tamalayabilirsiniz. Örneğin altın sarısı ve gümüş renginde ki takılarla. Gece gezmelerine çıkacaksanız metalik renginde şık ve modern topuklu ayakkabı ile kombininizi tamamlayabilirsiniz. Gündelik giyimlerde de stiletto ve gösterişli takılarınızla tamamlayabilirsiniz. Pileli ve drapeli tulumlarınızı ofis şıklığı yakalamak için tercih edebilirsiniz. Tulum kıyafetlerinizin üzerinize alacağınız şık ceketler veya polar şal ile tamamlayabilirsiniz. Hatta deri ve kot ceketlerle tamamlamanız mümkün olabilir.

Çanta seçimleriniz ise tulumlarda, çapraz çantalardan yana olabilirsiniz. Çapraz çantaların zincir detayları size farklı bir görünüm kazandıracak ve kemer etkisi verecektir. Bu durum ise vücut biçiminizin daha güzel görünmesine neden olcaktır.

About Editör