Kolluk Ve Boyunluk Modelleri

Giyimde bir tesettür tamamlayıcısı olan kolluk ve boyunluk modelleri  bayanlara alternatif bir giyim seçeneği sunuyor.

Yaz aylarında kısa kollu ve dekolteli kıyafetler giyen bayanlar kol ve boyun bölgelerini özellikle namaz kılarken kapatmak için kıyafet değiştirmek yerine kolluk ve boyunlukları kullanmayı tercih ediyorlar.

Tesettürde pratiklik adına kişisel üretilen kolluk ve boyunluk modelleri gün geçtikçe farklı tasarımlarla kıyafetlerde bir parça olmaya başladı.

Önceleri kısa kollu kıyafetleri gerektiğinde tesettüre çevirmek isteyen kadınlar badi kolları kesilerek pratik çözümler buldu. Bu ihtiyaç tasarımcı ve tesettür satışı yapan firmaların dikkatinden kaçmamış olacak ki kolluk ve boyunluklar kendi alanını oluşturdu.  Kolluk ve boyunluk modelleri gerektiğinde kapanmanın ötesinde kişinin istediği kıyafeti kendi tarzına çevirme olanağı sundu. Sevilen kısa yarsa kollu veya açık v yakalı tunikleri,  elbiseleri altına badi giyme zorunluluğundan kurtaran kolluk ve boyunluklar tüllü ve dantelli tasarlanan modelleriyle özel bir tarz yaratmanızı da sağlıyor.  Bol renk seçeneğiyle kıyafetlerinize uyumlu kolluk ve boyunluk bulmanız mümkün. Bu kurtarıcı kolluk ve boyunluklar boyun ve kollarda bir rahatsızlık oluşmaması açısından rahat ve yumuşak kumaşlardan üretiliyor.

Sade kolluk modellerinin fiyatları 4 TL. Sefa Merve markasıyla Dantelli kolluk 8.90. boyunluk Fiyatları ise 12.90 TL.

About Tesettürlü Modeller