Nesrin Emniyetli: Büyük Gövde Abiye Takımlar

Değişik tasarımları ile tanıdığımız büyük gövde markası Nesrin Emniyetli, bu sürem da yeniliklere imza atıyor. Abiye giysilere ekip rahatlığını taşıyan Emniyetli, büyük gövde tesettürlü hanımefendilere birçok değişik seçenek sunmaya devam ediyor.

Genel anlamda 3 parçadan oluşan abiye takımlar birçok değişik model ve renkte alıcıya sunulmuş… Neredeyse her yaş grubu ve her stile nazaran bir ekip bulmak mümkün. Üstelik ekip şeklinde sunulan abiyeler çok da fazla uygun fiyatlı. Tek artıları bu da değil! Normalde aldığımız abiye elbiseler o hususi günden sonrasında bir köşeye atılmaya mahkumdur, bilirsiniz. Sadece ekip halinde olduğu vakit parçaları ayrı ayrı değişik şekillerde kombinleyerek, ileriki zamanlarda da kullanmak mümkün.

Mesela pantolonları günlük yaşantınızda da kullanabilirsiniz. Ya da takımlardaki kapları kontrast renkte pantolon ve şallarla kombinleyerek kullanışlı hale getirebilirsiniz. Doğrusu, tek bir abiye elbise fiyatına devamlı değişik şekillerde kullanabileceğiniz üç parça satın alabilirsiniz! Bu şekilde bir teklifi kim kaçırmak ister ki?

Nesrin Emniyetli: Büyük Gövde Abiye Takımlar

Nesrin Emniyetli takımlarından Lalezar pantolon, kap ve iç tunikten oluşuyor. Pudra rengi ekip açık rengi ile bilhassa yazları tercih edilebilecek bir seçenek. İnce kumaş pantolon, hemen sonra değişik renkte tuniklerle kolaylıkla kullanılabilir.

Nesrin Emniyetli: Büyük Gövde Abiye Takımlar

Eğer daha ağır ve daha şık bir model arıyorsanız Osmanlı motifli takıma göz atabilirsiniz. Dore işleme bilgileri ve siyah şifon kumaşı ile zamansız bir klasik!

Nesrin Emniyetli: Büyük Gövde Abiye Takımlar

Hafifçe kumaşların o usulca uçuşmalarını sevenlerden misiniz? O halde şifon kumaş tam size nazaran! Şifon nefes alan yapısı hafifçe ve ince dokusu ile yaz mevsiminin en oldukça tercih edilen kumaşlarından birisi. Nesrin Emniyetli markası da bu kumaşı koleksiyonundan tamamlanmamış etmemiş. Asimetrik kesimi ve kolye detayı ile zenginleştirilen ekip, enerjisi yüksek hanımefendilerin ilk tercihleri içinde içeriyor.

Nesrin Emniyetli: Büyük Gövde Abiye Takımlar

Bu yıl Power Suitler oldukça moda! Birçok markada da birbirinden değişik ekip elbise tasarımları ile karşılaştık. Ek olarak, gittikçe daha kuvvetli bir hal alan hanım figürü gardırobunu da bununla beraber getiriyor takımlar… Onların bu maskülen hallerini oldukça seviyoruz. Fakat bu demek değil ki feminen dokunuşları olan bir ekip elbise Power Suit olarak kullanılamaz! Nesrin Emniyetli’nin inci detaylı ekibi kendine güvenen hanımefendilere gelsin!

Yaz düğünleri için büyük gövde abiye önerilerimizi incelemenizi tavsiye ederiz.

 

 


 

 

About Tesettürlü Modeller