Nişan Elbisesi Iyi mi Olmalı? | Tesettür Giyim Blog

Nişan elbisesi iyi mi olmalı? Doğru elbise iyi mi seçilir? Zayıf gösteren elbise iyi mi bulurum? Bunun şeklinde bir oldukça sorunuz var ve cevabınız yoksa doğru yerdesiniz.

Nişan elbisesi modelleri ile detaylı bilgiler sizlerle…

Nişan Elbisesi Iyi mi Olmalı? | Tesettür Giyim Blog

Uçuş uçuş abiye modelleri sevenler, rahatlığını da oldukça iyi bilir. Fazla kilolarından şikayetçi olup zayıf gösteren elbise iyi mi bulurum diye soruyorsanız, bu tip abiyeler sizin için doğru seçim. Nişan başı modelleri mütevazı olmasına dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan bir öteki detay. Asla abiyenizin haiz olduğu işleme tarzına uymayan takıları yada işlemeleri türbanınızda kullanmayın. Bu devasa bir kafa olarak gezdiğiniz algısını yaratır ve elbisenizin güzelliğini örter. Ek olarak olduğunuzdan daha iri görünürsünüz.

Nişan Elbisesi Iyi mi Olmalı? | Tesettür Giyim Blog

Bedeninizin hangi kısmı daha zayıfsa, işlemeleri o bölümde kullanın. Mesela üst bedeniniz daha zayıfsa, işlemeler üst bedeninizde olmalı. Görseldeki örnekte olduğu şeklinde bir tek bir taç kullanarak zarif bir duruş yakalayabilir, kuaförde süre kaybetmekten kurtulabilirsiniz.

Nişan Elbisesi Iyi mi Olmalı? | Tesettür Giyim Blog

Abiye giyerken de tesettürünüzden taviz vermek istemiyorsanız, pelerinli abiyeler tam size bakılırsa. Arka kısmındaki pelerini arzu ettiğiniz zaman öne atabilirsiniz. Olduğunuzdan uzun ve zayıf görüneceğiniz bu tip etekler, işlemesiz olduklarından daha avantajlı. Korsenin verdiği pozitif yanları kullanmayı dikkatsizlik etmeyin. Korseyi bedeniniz her neyse o bedende satın alın. Abiye için genel anlamda göbek korsesi kullanmak kafi.

Nişan Elbisesi Iyi mi Olmalı? | Tesettür Giyim Blog

Türban kullanırken boynunuzun açık kalmasını istemiyor fakat bu modeli de kullanmak istiyorsanız, uzun tüllerden yardım alabilirsiniz. Hem zarif hem de şık duracak bu detay ile her biçim abiyenin havasını değiştirebilirsiniz. Osmanlı esintilerinden hoşlanıyorsanız, görseldeki şeklinde desenler o asil duruşu yakalamanızı sağlayacak.

Nişan Elbisesi Iyi mi Olmalı? | Tesettür Giyim Blog

Mühim detaylardan biri, nişan merasiminin nerede yapılacağı. Eğer ev ortamında olacaksa, tercihinizi daha rahat kıyafetlerden yana kullanın. Abiye etek ve üzerine mütevazı bir bluz sizi ortama uygun bir görünüme kavuşturur. Abiye etekler genel anlamda tamamı pullu olarak satışa sunulur. Fazla kilolarınızdan şikayetçi iseniz, bu modellerden kaçınmalısınız. Önerdiğimiz etek, bir tek orta kısmında payet işlemelerine haiz olduğundan sizi daha zayıf gösterecek.

Tüm tesettür abiye modelleri için Modanisa.com’u ziyaret edebilirsiniz.

 

 


 

 

About Tesettürlü Modeller