Renkli Ferace Modelleri

Tesettürlü kadınların vazgeçilmezi olan ferace günümüzde çok fazla ilgi odağı durumunda. Doğru seçilen ferace modelleri sizlerin zarafetinize zarafet katacaktır. Muhafazakar giyimin öncüsü, lideridir bir nevi ferace. Pek çok kadın içerisine çok rahat kıyafetler giyip üzerine ferace takıp çok ta kolay bir şekilde şık olabiliyorlar .Bu kadar ilgi odağı olan ferace eskiden siyah renkler üzerinde yoğunluk var iken şimdi ise her rengi mevcuttur.

Maviden kırmızıya, pembeden sarıya, mordan beyaza kadar aklınıza gelebilecek bütün renkler mevcuttur.Yanınıza alacağınız çantayla ,giyeceğiniz ayakkabıyla, takacağınız aksesuarla, yapacağınız makyajla herhangi renkten birini seçebilirsiniz. Biliyorsunuz ki tek renk olmayan feracelerde mevcuttur örneğin feracenin etek kısmında içe doğru açılan yırtmaç da iç rengi farklı dış rengi de farklı olabiliyor yada yaka kısımları pembe iken vücut kısmı turuncu olabiliyor. Yada çizgi çizgi zebra modelleri hata leopar türleri bile günümüzde tercihler içerisinde.

Dikey şeklinde iki uyumu renkler sizi hem şaşalı hemde olduğundan daha zayıf gösterecektir. Yada çok zayıf iseniz yatay şeklinde iki uyumlu renk yada zıt renkler le oluşan ferace sizi olduğundan daha kilolu gösterecektir. Sizlere önerebileceğim en güzel model ise fermuar rengi gövdeye göre biraz daha açık yada koyu şeklin de olan bilek kısımları ve yaka kısımları fermuarla aynı olan modeli önerebilirim. Tabi ki bu sadece fermuar için geçerli değil. Bu düğmede olabilir hatta düğmelerin tek renk olması yerine renkli renkli düğmeler sizi renkli cıvıl cıvıl gösterecektir. Renkli feracenin üzerinde küçük ayırıntı dan oluşan desenler de sizi zarif gösterecektir.

About Editör