Salaş Kazak Modelleri

Havaların soğuması ile birlikte kışlıklar dolaplara çıkarılmaya başlandı. Bu sene birbirinden güzel salaş kazak modelleri yerini alıyor. İster pantolon üzerine ister etek üzerine harika kombinler yapabilirsiniz. En çok tercih edilen kombinler nelerdir?

Mavi jean pantolon üzerine gri salaş bir kazak giyebilirsiniz. Altına kısa botlarınız ile muhteşem gözüküyor olacaksınız. Asil rengi ile siyah salaş kazaklarınızı her renk pantolonla kombin edebilirsiniz. Etek üzerine salaş kazaklarda muhteşem duruyor. Kırmızı eteğinizin üzerine salaş siyah bir kazak harika olacaktır. Altına ister uzun çizme ister kısa bir bot tercih sizin.

Bu sene kazaklarda en çok tercih edilen renkler arasında bakın neler var: Kırmızı, yeşil, gri, pembe ve sarı vitrinleri süsleyen renkler. İster düz ister desenli bir çok modelin yer aldığı 2017-2018 sonbahar kış koleksiyonu harika görünüyor. Pantolonlarınızın içine kazağınızın bir kısmını katmak da çok hoş gösteriyor. Sizde dolaplarınızı düzenlerken birbirine uyumlu parçaları seçin. Salaş kazakları ister bol alt parça bol olsun ister dar olsun her şekilde kombin edebilirsiniz. Doğru parçalar birleştiğinde eşsiz bir tarz yaratabilirsiniz. Siyah dar bir pantolon giyip üzerine hardal sarısı boyunlu salaş bir kazağa ne dersiniz?

Koyu gri kot üzerine pembe bir kazak da çok hoş duracağından emin olabilirsiniz. Bazı zıt renkler ile çok iyi bir kombin kurabilirsiniz. Siyah ile kırmızının uyumunu bilmeyen yoktur sanırım. Haydi bayanlar alışverişe :) Siz hangi parçaları seçtiniz?

About Editör