Sefa Merve 2013 Tesettür Abiye Elbise Modelleri Fiyatları

pastaborektarifleri.com

Kapalı giyinenler için abiye modelleri araştırmam da, karşıma Sefa Merve giyimin ürettiği bu tesettür abiye modelleri kadar güzel abiyeler çıkacağını sanmıyordum.Açıkcası Sefamerve’nin abiye elbise modellerne ben bayıldım. Farklı tasarımları, zerafeti, canlı renkleri, işleme ve güpürleri ile harika abiyeler tasarlamışlar.

Tesettürlü hanımların yaz yaklaşırken düğünler, nişanlar ve özel davetler için en gözalıcı abiye modellerini araştırdığını, ve bulduğun da da başkasına kaptırmadan satın aldığını varsayarsak, bu kapalı abiye modelleri de hiç kaçırılmayacak cinsten olduğunu söylemeliyiz.

Siyah dantelli abiye, ve kırmızı tesettür abiye modelini ben çok beğendim. Düğünler de giyilebileceği gbi, sünnet çocuğu anneleri de böyle abiyeler tercih edebilir.Ama bence nişanlanacak genç kızlar da tesettürlü iseler bu tarz bir abiye modelini nişanlık olarak giyebilir.

Sefa Merve abiye fiyatları

Modeline göre değişiyor, Çok uygun fiyata abiye bulunurken, bütçeleri biraz zorlayabilecek fiyatlar da abiyeler de bulunuyor. Bazı abiyelerin fiyatı 99 tl iken bazılarının ki ise 250 tl’ye çıkıyor.

Sefa Merve tesettür abiyeleri satın almak isteyenler için internet mağazası olan sefamerve online satış adresinden satın alabilirler.

Sefa Mervenin 2014 abiye modelleri de galerimize eklenmiştir.  Çok talep gören sefamerve abiyeleri çabucak bitebiliyor, bu durumda da siz değerli ziyaretçilerimiz beğendiği modeli almaya yetişemiyor.

Bizde bari yeni abiyeleri galerimize ekleyelim dedik. En azından farklı bir model beğenip bitmeden alabilme imkanınız olur.

Yeni eklediğim abiyeleri fiyatları hakkında bilgi vermedim. Beğendiğiniz abiyenin altından yorum yazarsanız fiyatı hakkında yardımcı olurum.

Sefa Merve 2013 Tesettür Abiye Elbise Modelleri

Resimleri Tam Boyutlu Görmek İçin Küçük Resmin Üstüne Tıklayınız.

About Tesettürlü Modeller