Sefamerve Tesettür Tunik Modelleri

Ülkemizdeki ünlü tesettür giyim markalarından olan Sefamerve 2017 yaz kreasyonunda çok şık tunik modellerini satışa çıkarmaya hazırlanıyor. Sefamerve, ülkemizin en önemli tesettür giyim markalarından birisi olduğunu yeni çıkardığı tunik modelleri ile bir kez daha kanıtlamış oldu. Tunik modelleri, kadınların günlük hayatında rahatlıkla kullandığı kıyafetlerdendir. Hem tesettüre uygun olması hem de şık görüntü oluşturması nedeni ile kapalı kadınlar, sıkça kombinlerinde tunik modellerini kullanıyor.

Bu sezon asimetrik kesim tunik modelleri, kadınlar tarafından yoğun ilgi görüyor. Tunikler, baskılı ve desenli çeşitler olarak da üretiliyor. Çiçek desenlerinin sıkça kullanıldığı tesettür tunik modelleri ile her zaman şık görünebilirsiniz. Sefamerve tesettür tunik modellerinde, bu sene taş işlemelerin hakimiyeti göze çarpıyor. Bu tunikleri, kadınlar ister pantolonla isterse de tayt ile çok rahat kombinleyebilir.

Tunik modelleri, kadınların kullandığı en rahat parçalardandır. Bu parçalar hem günlük hayatta hem de iş hayatında rahatlıkla kullanabileceği modellerdendir. Özellikle de dantel detaylı tunil modelleri, kapalı kadınlar tarafından büyük beğeni topluyor. Bu modellerin yanı sıra deri detaylı tunik modelleri de modern tarzı benimseyen kadınların en çok tercih ettiği modeller arasında yer alıyor. Sefamerve tesettür tunik modelleri, bu sezon daha renkli ve çeşitli modelleri ile kadınları cezbetmek için üretiliyor. Her tarzdan ve her yaştan kadının ihtiyaçlarına cevap verecek tunik modeli üretiliyor.

About Editör