Setrms 2016 yazına hazırlanıyor

Setrms 2016 yazına hazırlanıyor

Bahar ayına girdiğimiz şu günlerde tesettür giyim markalarında hummalı bir çalışma içine girdiler. Çünkü bir taraftan sonbahar kış sezonu ürünlerde % 70 lere varan indirimlerle outlet ürünlerin satışları yapılırken diğer taraftan da yeni sezon modellerinin tanıtımları yapılmaya başladılar..

Bu markalardan bir tanesi de Setrms giyimdir. Setrems resmi facebook sayfasında yeni sezona ait baz modellerin tanıtımlarını yaptılar. Önümüzdeki günlerde 2016 ilkbahar yaz kolsiyonun tamamı yayınlanacak. Sitemizde ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

 

Setrms 2016 yazına hazırlanıyor

Yukarıdaki modelde giyeceğiniz uzun bir tunik üzerine uzun hırka ile güzel bir kombin oluşturulmuş. Ve bu tasarımları diğer tesettür markalarında da görmekteyiz. ayrıca bu modeller daha önceki sezon da da moda olmuştur. aynı şekilde bu sezonda da devam etmekte.

Setrms 2016 yazına hazırlanıyor

Yukarıdaki model de Setrms giyimin yeni sezon yazlık abiye modellerinden bir örnek. Tesettür abiye konusunda ve özel günler için kıyafet seçiminde setrems giyim oldukça güzel modellerle karşımıza çıkıyor. Önümüzdeki günlerde yeni sezon abiyeleri ayrıntılı bir şekilde paylaşacağız

Setrms 2016 yazına hazırlanıyor  Setrms 2016 yazına hazırlanıyor  Setrms 2016 yazına hazırlanıyor

Setrms den şık bir 2016 sezonu pardesü modeli…. Beyaz zemn üzerine siyah çizgilerden tasarlanmış güzel bir model…Setrms 2016 yazına hazırlanıyor

 

About Tesettürlü Modeller