Şık Bayan Tulum Modelleri

Yazın konseptinde belki de kadınlara en çok yakışan kıyafet elbette tulumdur. Bu yazın modası rengarenk desenli modellerdir. Öncelikle tulum tercihinizden başlayacak olursak belinde kemeri olan zarif kıyafetler seçebileceğiniz gibi yüksek belli omzu açık bir model de seçebilirsiniz. Eğer ki belden kemerli bir tulum seçecekseniz rengini yazın cıvıl cıvıl pembeli sarılı beyazlı yeşilli çiçekli modelleri seçebilirsiniz. Eğer ki omzu açık bir tulum seçecekseniz çizgili tercihinizi çizgili modellerden yana kullanabilirsiniz.

Yatay çizgiler yerine dikey çizgiler hem sizi oldugunuzdan daha uzun hem de olduğunuzdan daha zayıf gösterebilir. Bunların yanında boyundan askılı uzun tutumlar da kullanabilirsiniz. Renk konusunda sade renkler seçebileceğiniz gibi desenli renkleri de seçebilirsiniz. Boyundan askılı modellerin yanında bir de uzun topuklu ile giyebileceğiniz modelleri de seçebilirsiniz.

Ancak dikkat etmeniz gereken şey ise topuklu ayakkabı giydiğiniz zaman tulumun ayakkabıya sıfır olması gerekir. Böylece tulumun altından görünecek olan kötü görüntüyü engelleyebilirsiniz . Kısa tutumlara gelecek olursak onları mümkün olduğunca ince bilekli kadınların tercih etmesini öneririz. Çünkü ayak bileklerini ortaya çıkaran bu tulum modelini tercih ediyorsanız altına güzel bir spor ayakkabı seçmelisiniz. Bu tarz tutumları halhal ile renklendirebilirsiniz.

About Editör