Siyah Tunik Modelleri

Tunik modelleri denilince bunları alanların daha çok muhafazakâr kesim olduğu düşünülür. Fakat her tarza uygun modeller de bulunmaktadır. Tayt veya dar paça pantolonlar ile kombin yapmak isteyen hanımlar için müthiş bir parçadırlar. Ve en çok tercih edilenlerin başında ise siyah tunikler yer almaktadır.

 

Siyah hem kusurları gizler, hemde daha asil görünmenizi sağlar. Fakat sadece bir renk ile bunu sağlamak elbette ki kolay değildir. Bunun için tuniğin modeli de oldukça önemli bir yere sahiptir. Volanlı, asimetrik kesim, önü kısa arkası uzun, kısa kollu, uzun kollu, işlemeli, dantel detaylı, uçları kupürlü, gömlek tarzı, gizli düğmeli, kap benzeri, zımba veya düğme detaylı, farklı kumaşlardan cep veya detay yapılan, payetli, astarlı, kapüşonlu, boydan boya zincirli, sırtı düğmeli, rüzgarlığı olan, baskılı, salaş, klâsik veya spor siyah tunik modelleri bulunmaktadır. Spor şıklığı sevenler için sırtı baskılı, salaş kesim, sweatshirt tarzı siyah tunikleri seçebilirsiniz.

 

Klâsik şıklığı sevenler için de gizli düğmeli veya düğmesiz, dantel detaylı, işlemeli, mesmerize, krep, veya ince pamuklu kumaştan yapılan astarlı ince siyah tunikleri seçebilirsiniz. Yok eğer ben karışık bohem tarzı giyinmeyi seviyorum diyorsanız sweatshirt tarzı salaş siyah bir tunik, etnik desenli deri bir sırt çantası, lacivert Jean pantolon ve taba şık bir bot ile istediğiniz etkiyi yakalayabilirsiniz. Yüzlerce model arasından seçim yapıp tarzınızı konuşturmak için siyah tunikleri hafife almayın. Sadece yaratıcılığınızı sergileyin.

About Editör