Son Moda Eşarp Ve Çanta Kombin Modelleri

Son moda tesettür tasarımlarda özel hazırlanan eşarp ve çanta kombin modelleri  bayanlar tarafından  çok rağbet görmesiyle hemen hemen bütün tesettür markalarının koleksiyonlarında yer almaya başladı.

Eşarp desenini birebir çantalarda kullanarak birbirlerine uyumlu hale getiren tasarımlar duruşlara  şıklık  katarak  uyumlu giyimde kolaylık sağlıyor.

Eşarpların sınırsız desenlerine ayak uyduran çanta modelleri farklı bir stile bürünüyor.  Desen yoğunluğu taşıyan bu çantalar içerisindeki renk seçenekleriyle bir çok eşarpla da  kullanılabilir.

Puantiyeli, leopar detaylı, soyut temalı, çiçek baskılı,  gibi bir çok zengin seçeneğe sahip olan eşarp ve çanta kombin modelleri günlük kullanımın yanı sıra fantezi desen  ve leopar detaylarıyla özel gün ve davetle için  de tasarlanmış.  kol çantası portföy, klasik ve spor çantalara uygulanan kombinler kişinin tercihine göre model seçme olanağı sunuyor.

Evitare başta olmak üzere Aker, Sefa Merve, tozlu giyim markalarının ürettiği uyumlu eşarp ve çanta modelleri ürün seçeneklerine göre fiyatta değişiklik gösteriyor. Evitare modellerinde lazer kesimli  şal  seçeneğiyle  çanta ve eşarp kombini 90 TL.  Gayet ucuz fiyatlara sahip olan tozlu giyim markasında bol çeşit imkânıyla 60 TL.

Sadeliği ve uyumu seven bayanlar için tasarlanan eşarp ve çanta kombin modellerinden bazılarını  uyumdaki ahenkliğin keyfiyle  galerimizde yayınlıyoruz.

About Tesettürlü Modeller