Süet Topuklu Ayakkabı Modelleri

Son zamanların en popüleri halini alan süet artık ayakkabılarda hatta topuklu ayakkabılarda bile kullanılmakta. Uygun kombinasyon ile gerçekten büyük bir uyumu yakalayabilir. Zaten topuklu ayakkabı doğru tercih edildiğinde günün yıldızı siz olacaksınız.

Yıllardan beri topuklu denildiğinde akla gelen platformlar süet yapısıyla da oldukça revaşta. Ayrıca süet tercih edilen kıyafetlerle de uyumu yakalıyor. Ayakkabıya parlak yapının yanı sıra sade bir şıklık kazandırıyor. Platform ayakkabının kalın kaba görüntüsü yerini süetin şıklığına bırakıyor.

Ofis şıklığı denildiğinde akla ilk gelen stiletto ayakkabılar süet tarzı en iyi taşıyanlardan. Geniş renk çeşidi ile de ulaşılması en kolay tarz oldu diyebiliriz. Ayrıca mat yapıda olması, bayanların süet yapılı topuklu ayakkabı tercih etmesinin en temel sebebi. Gündelik kullanıma en uygun klasik şıklık sevenlerin en çok tercih ettiği tarz süet stilettolar diyebiliriz.

Son yıllarda sürekli gördüğümüz kalın topuklu ayakkabılar da tercih edilenler arasında. Bu ayakkabılar topuk yapısından dolayı gündelik kullanıma en uygun topuklu çeşididir. Bu sebeple değişik yapıda tercih edilmektedir. Ancak süper dar paça pantolonların altında ya da mini elbiselerin altında tercih edilen tarzın süet yapılı kalın topuklu açık ayakkabılar olduğunu söylemek mümkün.

Ayrıca süet butiler ya da günlük kullanıma daha uygun olan topuklu botlar kışın deri yapının yanı sıra farklılık ve şıklık için daha fazla tercih edilmekte. Yuvarlak burun ya da sivri burun modellerinden en çok tercih edileni bu sene sivri burun süet topuklu botlar oldu.

About Editör