Tekbir Giyim Pardesü Modelleri

Tesettür markasının öncülerin de olan Tekbir Markası bu sezon pardesü modelleriyle kendin de beklenilen başarıyı ortaya koymuştur,

Hafif geniş kesimli olan hakim yaka detaylı ve düğmeli olan bileğe kadar uzun olan bir modeldir bu modelin düğme yerine fermuar detaylı olan modeli de mevcuttur.

Kare desenli olan, iki sıralı düğme detayı olan dar kesimli bileğe kadar uzun olan Tekbir giyim pardösü modelidir. Kot olan, hakim yaka ve fermuarlı olan özellikle genç kızların ve orta yaş bayanların tercih etiği bir modeldir. Farklı ve şık model olan pardösünün etek kısmı, kolları ve iki cep detayın da dantel bulunduran, fermuarlı şık ve özel bir modeldir, farklı ortamlar da giyebileceğiniz farklı renkleri de bulunan tercihler arasın da ilk sıralar da yer alan Tekbir tasarımıdır.

Krem rengi, etek kesimi kloş olan dize kadar uzun olan kemerli bir modeldir her yaş aralığın da ki bayanların tercih edebileceği bir modeldir. başka bir model olan belden bağcıklı ve kol detayın da lastik bulanan kemerli ve büyük yaka detaylı bir modeldir bu model her yaş aralığın da bayanın kombin yapabileceği kullanışlı spor bir Tekbir giyim pardösü modelidir. Önü kısa arkası uzun olan, kol, etek ucu ve yaka kısmı desenli olan dize kadar uzun olan Tekbir giyim pardesü modelidir. Farklı renk çizgi ve detaylarıyla her yaş aralığına seslenen pardesü modelleri mevcuttur.

About Editör