Tesettür Bayan Yelek Modelleri

Yelek hem tesettürlü bayanlar hem de açık bayanlar için tarz oluşturmak açısından oldukça tercih edilen bir parçadır. Bu yazımızda sizler için tesettürlü yelek modellerinden bahsedeceğiz. Tesettür de yelek oldukça önemli bir konudur. Genellikle tesettür gereği uzun giyinmek gerekmekte olup her dönem için tesettürlü kadınlar tunik ve uzun giyemez. Tam olarak bu nokta da tesettür yelekler kurtarıcı olur. bir kazak üzerine oldukça spor dururken bir gömlek üzerinde hem şık hem de klasik bir görüntü sergiler.

Tesettür yelek modellerine baktığımızda bu yıl ön plana şifon yelek modelleri çıkmaktadır. Özellikle yaz aylarında kat kay giyinmemek adına tercih edilebilecek şifon yelekler tesettürlü kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alır. 2017 yılının yazına damga vuracak şifon yeleklerin yanı sıra bir diğer tercih edilen yelek modeli ise örme tarzı yeleklerdir. Dantel detaylı ve son derece şık duran bu yelekler ile oldukça tarz bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Hem kazaklar ile hem de gömlekler ile giyebileceğiniz dantel detaylı yelekler ile oldukça trend bir görüntü yakalayabilirsiniz. Bunun yanı sıra yine bu yıl moda olan ferace benzeri yelekler tesettürlü kadınlara sunulmuştur. Dize kadar uzanan yahut bileğe kadar uzanan uçan yelek tarzı yelekler ile tarz ve salaş bir görüntü yakalayabilirsiniz. Bunun yanı sıra kumaş ile tasarlanan modellerde belinde kemer detayları bulunmakta olup bunlarla şık davetlere katılabilirsiniz.

About Editör