Tesettür giyim de yeni sezon hazırlıkları başladı mı?

Sevgili bayanlar artık yavaş yavaş 2015 sonbahar kış sezonunun son günlerini yaşıyoruz. Hepimiz de kışlık elbiselerimiz aldık. Ama benim için moda çok önemli değil kendime yakışan güzel bir elbise alayım yeter diyenlerdenseniz artık sizin için alışveriş zamanı başlıyor. Çünkü artık tesettür giyim markaları(kayra,zühre,alvina,setrms,tekbir,nihan) ellerinde bulunan kışlık modelleri eritme bitime çalışmaları içindeler. Bu sebepten dolayı kışlık ürünler de artık yavaş yavaş % 50 lere varan tesettür giyim kampanyaları düzenlemeye başladılar. sizler vakit kaybetmeden bu indirimlerden faydalanabilirsiniz. Fazla da zaman kaybetmemelisiniz .Çünkü beğendiğiniz modelin serisi kalmayabilir.

Tesettür Giyim 2016 ilkbahar yaz sezonu koleksiyonu ne zaman başlayacak?

Tesettür markaları 2016 ilkbahar yaz koleksiyonlarını veya başka bir ifade ile 2016 yazlık elbise modellerini öncelikle sosyal paylaşım sitelerinde sizlerle paylaşırlar. bu paylaşım il etapta koleksiyonun tamamını paylaşmak şeklinde değil de ilkbahar yaz sezonuna ait modellerden kesitler sunma şeklinde olacak. Bazen tesettür markaları yeni sezona koleksiyonlarına farklı isimlerle sevenlerinin karşısına çıkıyorlar. Şayet böyle bir durum varsa tesettür firmaları bu isimlerle tanıtımlarını veya 2016 ilkbahar yaz sezonu tesettür giyim tanıtım videoları ile sevenlerinin karşısına çıkıyorlar.Bizler de tesetturlumodeller.com ekibi olarak bu gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Ve yeni tanıtımı yapılan modeli hemen sizlerle paylaşıyoruz.

Öncelikle tesettür giyim de 2016 sezonunda hangi markaları yakından takip ediyorsunuz derseniz bayanların en çok tercih ettiği markalara öncelik tanıyoruz.mesela;

  • kayra 2016 ilkbahar yaz sezonu koleksiyonu
  • zühre 2016 ilkbahar yaz  katalog modellerini
  • setrms 2016 ilkbahar yaz sezonu elbiselerini
  • nihan 2016 ilkbahar yaz 
  • Tekbir giyim 2016 ilkbahar yaz
  • Alvina 2016 ilkbahar yaz koleksiyonu
  • Tesettür gitim özel tasarımcıların 2016 ilkbahar yaz modelleri olmak üzere

Sizlerin tercih ettiği bütün markaların yeni sezon modellerinin tanıtımlarını yapıyoruz.

About Tesettürlü Modeller