Tesettür Giyimde büyük beden

BÜYÜK BEDEN TESETTÜR KIYAFETLERİNDEKİ ŞIKLIK

Büyük bedene sahip bayanların en büyük derdi istedikleri elbiseleri bulamamak ve kendi tarzlarına göre giyinememektir. Üstelik bir de tesettürlü olunca, kendilerini bol ve biçimsiz kıyafetlere mahkûm edip gerçek stillerini daima ikinci plana itmek zorunda kalırlar. Moda sektörü günümüzde oldukça gelişti. Artık kilo problemi yaşayan hanımlara da birbirinden güzel ve çarpıcı modelleriyle harika alternatifler sunuluyor.

Şimdi beğendiğiniz elbiselerin, eteklerin, bluz ve gömleklerin büyük bedenleri de hazırlanıyor. Aslında doğru bir kombin ile siz de olduğunuzdan daha zarif ve zayıf görünebilirsiniz. Mesela plili ve kabarık formlu eteklerden kaçının. Bunların yerine daha dar tasarımları tercih ederseniz daha zayıf görünebilirsiniz. Eteklerin üzerine ceket ya da şimdi oldukça trend olan asimetrik kesimli bluzlar kullanmanız da şık algısı oluşturmanıza yardımcı olur.

Tesettür Giyimde büyük beden

Elbiseler büyük bedene sahip hanımların kurtarıcılarıdır. Uygun bir elbise tasarımı sizi daha zayıf ve tabii ki daha kibar gösterir. Özellikle basen ve göbek bölgesinden şikayet eden hanımlar, robalı modellere yönelirlerse, kilolarını gizledikleri gibi daha genç ve daha güzel görünebilirler. Vücudunuzda en zayıf olan bölgenizi ortaya çıkaran diğer bölgeleri ile saklayan modellere yönelmeniz, genel itibari ile zayıf görünmenize olanak sağlar. Beli ince olanlar bele oturan modelleri kullanarak diğer bölgelerindeki fazlalıklardan kurtulabilirler.Tesettür Giyimde büyük beden

Kilolu ya da zayıf olsun, doğru giyinme ve güzel bir kıyafet tercihi ile daima şık ve güzel görünebilmek mümkündür. Önemli olan bedeninizi tanıyıp ona göre kombinlere karar vermeniz. Büyük bedenden giyinen hanımlar da her kıyafet tipini denemek yerine, bedenlerine en iyi oturacak ve kendilerini güzel gösterecek giysilere yer vermelidir. Böylece daima şık ve daima hoş bir görsellik sağlarsınız.

Tesettür Giyimde büyük beden  Tesettür Giyimde büyük beden

About Tesettürlü Modeller