Tesettür giyimin yeni modası tunikler

Gündelik yaşamın vazgeçilmez parçaları arasında, tesettür giyimi yaşamına taşıyan bayanların tercih ettiği tunikler, gerek kullanım kolaylığı gerekse sundukları kolay kombin özellikleriyle yine hepimizin gözde kıyafetlerini oluşturuyor.

Tüm zamanların vazgeçilmezlerinin birer nüshası olan, modası neredeyse hiç geçmeyen sade kıyafetlerin adı Basic ürünler, sonunda tesettür modasında da yerini aldı. Özellikle en yeni tesettür tunik modelleri içinde kendine çabuk yer bulan, gündelik yaşamın rahat kıyafetlerini oluşturan Basic Tesettür Tunikler, sezonun çok şık ve sizi sıcak tutacak çeşitleri ile beğeninize sunuluyor.Tesettür giyimin yeni modası tunikler

Basic Salaş Tunikler
Pamuk ve likra karışımı kumaşların rahat kullanımının yanında, öne çıkarmayı istediğiniz pek çok kıyafetiniz için değişmez kombin içeriklerini oluşturmanıza imkan sağlayan Tesettür Basic Salaş Tunikler, mutlaka denemeniz gereken en yeni tesettür tunik modellerinden.

Tesettür giyimin yeni modası tunikler

Balıkçı Yaka Tesettür Tunik Modelleri
Balıkçı yaka en yeni tesettür tunik modelleri arasında beğendiğimiz diğer bir alternatif. Kahverengi ve bordo renklerinin çok daha estetik bir görünüme kavuşmanızda sizlere yardımcı oluyor. Kullanılan pamuk kumaş, sonbaharın soğuk havasından sizleri korumaya kararlı. Tesettür tunik modelleri arasında bir yenilik olan balıkçı yaka ile hem daha şık hem de spor bir tarz yakalamanız oldukça kolay.

Tesettür giyimin yeni modası tunikler

Ekose Tunik Modelleri
Sezonun erkek modasının trendi olan ekose takımların rüzgarı bu sezon tesettür tunik modellerine de yansıdı. En yeni tesettür tunik modelleri arasında öne çıkan ekose tunikler, gerek kullanılan yumuşak kumaşı, kareli desenleri ve robadan düğmeleriyle çok daha spor bir hava yakalamış durumda. Özellikle kot pantolon tercih eden genç bayanların ilgisini çeken üründe kullanılan kemer ve cep detaylar hem şık hem de oldukça iddialı. Pamuk kumaş sizi soğuk kış günlerinde sıcacık tutacak.

Tesettür giyimin yeni modası tunikler

Daha Zengin Bir Hava Yakalamak İçin Şal Yaka Tunik Modelleri 
En yeni tunik modelleri arasında tavsiye edebileceğimiz degaje/şal yakalı tunik modeliyle çok daha zengin bir duruş sergileyen kalın penye tunik, hem spor hem de klasik kıyafetlerle birlikte kombinlenebiliyor. Gerek kullanım rahatlığı gerekse farklı renk seçenekleriyle kış soğuklarını dert etmeyin. Gündelik giyimde sizlere sunduğu rahatlıkla bu tuniği kış boyu severek kullanacaksınız.

About Tesettürlü Modeller