Tesettür Hırka Tunik Modelleri

Tesettür hırka tunik modellerinde bu sene, farklı modeller ön plana çıkıyor. Tunik, kalça kısmını kapatan kıyafet çeşididir. Bu kıyafet çeşitleri tesettürlü kadınlar tarafından çok tercih ediliyor. Hırka şeklinde tasarlanmış olan triko tunik modelleri, serin günlerde sizi sıcak tutarken şık bir görüntü ortaya koymanıza da yardımcı olacak. Severek kullanabileceğiniz bu modeller, günlük hayatınızda ve iş yerinde rahatlıkla giyebileceğiniz şekilde tasarlanıyor.

Uzun kollu tunik modellerine, kimi zaman dantel detaylar eşlik ederken kimi zamanda taş işlemeler canlılık katıyor. Severek kullanacağınız pek çok desenli tunik modeli şimdi ünlü tesettür giyim markaları tarafından tasarlanarak satışa sunuluyor. Bu modeller, ceketle giyilebileceği gibi tesettürlü kadınların tek başına da rahatlıkla kullanabileceği parçalar olduğundan çok tercih ediliyor. Modern ve şık görüntünüzü destekleyecek olan bu modeller, nakış işlemeler ve fırfırlarla da zenginleştirilebiliyor.

Bohem tarzı benimseyen kadınların severek kullanacağı asimetrik kesim hırka tunik modelleri, oldukça havalı bir görünüm oluşturuyor. Bu sene tunik modasında geometrik desenler ve çizgiler de sıkça tercih ediliyor. Hırka tunik modelleri, tayt ve pantolon ile kolay kombinlenebildiğinden dolayı tesettürlü bayanlar için günlük hayatta sıkça tercih ediliyor. Bu modelleri, yaz ve kış aylarında rahatlıkla farklı kombinlerle kullanabilirsiniz. Özellikle de İspanyol kol tunik modelleri, tesettürlü kadınlar tarafından yoğun ilgi görüyor. Bu modeller, kadını daha modern ve şık gösteriyor.

About Editör