Tesettür Kaşe Kaban Modelleri

Tesettürlü bayanların olmasa olmazı olan, kaşa kabanlar her bayanın dolabında yerini olan bir kombin parçasıdır, bu yıllın kaşe kaban modellerine birlikte göz atalım,
Dize kadar uzun olan, iki düğme sıralı olan, balıkçı yaka ve kemer detayı da olan kış ayları sizi soğuklarda koruyacak güzel bir modeldir farklı renkleri vardır önlü bir tesettür markasının modelidir, başka bir modelimiz daha kadife kumaşlı belden sonra geniş kloş kesim görünümlü düğmeli bileğe kadar uzun olan tesettür kaşe kaban modelidir.

Asimetrik kesimli olan dize kadar uzun bebe mavisi rengi ve büyük yaka detayı ve üç düğmesi olan bu yılın rengi olan bebe mavisi rengi ve kaşe kabanda çok güzel durmuştur tercihlerde ilk sıralar da olabilecek bir modeldir. Yaka kısmında kürk detayı olan, kapşönlü hakim yaka, cepli ve gizli fermuar detaylıdır, görsel olarak güzel ve spor giyinmeyi seven bayanlar için bir modeldir. Kürk detaylı, büyük cep detayı ve kemerli olan bu yılın tasarımların da olan bir modeldir bu modelin dize kadar uzun olan modeli ile bile kadar uzun olan modelli de mevcuttur.
Geniş kesimli olan, bileğe kadar uzun kolları volanlı ve düğmeli olan tesettür kaşe kaban modelidir her yaş aralığının tercih edebileceği kullanışlı ve güzel bir modeldir. Diz üstü uzunluğu olan, yandan fermuar ve V yaka kesimli olan güzel bir tesettür kaşe kaban modelidir.

About Editör