Tugba giyim yeni sezon yazlik eşarp modelleri

Yeni sezon eşarp modelleri 2016 tuğba giyim de satışa başladı. Bayanların önem verdiği ana konulardan bir tanesi de eşarplardır. Çünkü elbisenizi en güzel tamamlayacak olan eşarptır.aksesuar olarak ise çantalardır. bu açıdan bazı bayanlar pardesu veya elbise satın aldıklarında eşarp mağazalarına eşarplarını da götürürler ki en uygun eşarp modelini bulalım diye. Belki biraz abartıyor olabilirler ama haksız da sayılmazlar. o kadar para verip de uygun olmayan veya tamamlamayan bir eşarp modeli bayanları üzecektir.

Tuğba giyim geçen sezonda olduğu gibi bu sezonda yeni modellerinin tanıtımını öncelikle facebook sayfasında yaptı ve yeni modellerin mağazalara gönderildiğini söylediler. Bizlerde armine giyimin yayınlamış olukları 2016 İLKBAHAR YAZ EŞARP MODELLERİni sizlerle paylaşmak istedik.

Gerek eşarp olsun gerekse de pardesu olsun ikisinin bir bütün kombin oluşturduğunu unutmayalım. Çok güzel bir eşarp uygun olmayan bir pardesu ile giyildiği takdirde kendisini hiç göstermeyecek diğer taraftan çok güzel olan bir pardesu da uygun olmayan eşarp ile kullanıldığında oda kendisini göstermeyektir. Bu sebepten kıyafet seçiminde EŞARP PARDESU kombinin doğru oluşturulmasına dikkat etmeliyiz.

About Tesettürlü Modeller