Ucu Açık Ayakkabı Modelleri

Kadınlar için en moda ayakkabı modellerinden bir tanesi ucu açık ayakkabı modelleridir. Ucu açık ayakkabı modelleri hangi kadın tarafından giyilirse giyilsin adeta kadına ayrı bir hava katmayı başarmaktadır. Peki hangi renkte hangi modeller tercih edilmelidir?

Özellikle ayağı geniş tabanlı olanlar, yani daha iyi bir şekilde anlatmak gerekirse ayağı enine daha geniş duran kişilerin ayakları ucu açık ayakkabı modelleri ile tercih edildiğinde daha ince bir hal almakta ve böylece zarifliği elde etmektedir. Yaz aylarında tercih edilen bu modeller gerek toplantılarda veya iş günlerinde, gerekse nişan düğün gibi organizasyonlarda tercih edilmesi gereken önemli bir husustur. Bu modelleri sadece ayaklarınızın ucu açık olacak şekilde (diğer kalan yerler ayak bileklerine kadar kapalı) tercih edebilirsiniz. Bu modellerde kahverengi ve siyahın ayrı güzel bir hava kattığını kesinlikle bilmelisiniz. Dilerseniz ucu açık olan ve sadece ayak üzerinde ince bir kısmı kapatan zarif bir modeli de tercih edebilirsiniz. Bu modellerde de diğer modellerde olduğu gibi her renge sahip olabilirsiniz.

Fiyat aralıklarına kısaca göz attığımız zaman genel olarak fiyatların 50 lira ve 70 lira aralığında bir fiyat aralığı elde etmekteyiz. Bu fiyatlar bazı markalarda artış gösterdiği gibi bazı markalarda daha da azalış göstermektedir. Size tavsiyemiz ayakkabı söz konusu ise ayağınızın rahatlığını oluşturabilecek bir model ve markayı tercih etmeniz olacaktır.

About Editör