Uzun Etek Modelleri

Etekler nasıl kombin edilir? En çok beğenilen modeller? En trend renkler hangileri? Hepsinin cevabını öğrenmek istiyorsanız evet cevaplara başlayalım. Gri hafif pileli eteğin üzerine şık beyaz kolsuz bir badi ile kombin yapabilirsiniz. Diz üstü siyah dar eteğinizin üzerine pudra rengi bir klasik gömlekle kombin yapabilirsiniz.
En çok tercih edilen etekler arasında çiçek desenli diz altı etekler yerini alıyor. Üzerine düze renkte siyah bir badi giyebilirsiniz.

Uzun kloş etek modelleri ve gömleklerin içine katılarak giyilmesi de tarzınızı ortaya çıkaracaktır . Bu sene çok tercih edilen spora yakın yan kısmında şerit detayı olan etekleri de tercih edebilirsiniz. Deri görünümlü etekleri kısa çizmeleriniz siyah eldiven ile kombin edebilirsiniz. Dantel etek modelleri de çok şık duruyor öyle değil mi ? Uzun kot eteklerde bu yıl en çok tercih edilen etek modelleri arasında. Daha günlük bir etek seçimi için ideal. Tesettürlü bayanların en çok tercih ettiği uzun etekler arasında bakın neler yer alıyor?

Siyah beyaz çizgili uzun etek üzerine beyaz şifon gömlek. Siyah beyaz ve bir kaç rengin yer aldığı eşarp ile kombin tamam hanımlar:) Geniş pileli eteklerde hem çok şık hem de çok rahat. Sarı renk bu sene çok moda sarı pileli etek üzerene açık tonlarda ya da koyu tonlarda bir badi ile kombini tamamlayabilirsiniz. Bu sene uzun eteklerde en çok tercih edile etekler arasında siyah, yeşil, mürdüm ve sarı renkleri yer alıyor.

About Editör