Uzun Kollu Bluz Modelleri

Uzun kollu buluz modelleri, kombine edeceğiniz pantolon veya eteklerinizle oldukça şık görünmenize yardımcı olacaktır. Zarif görünmeniz de kolaylık sağlayacak bu bluzlar birbirinden farklı modelleriyle ve renkleriyle her mevsim tercih edebileceğiniz giysiler arasın da yer alacaktır.

Beyaz uzun kollu bir bluzun, sizi mutlu edecek en güzel yanı giyebileceğiniz her renk etekle veya kumaş pantolonla hatta kotla tamamlayıcı özelliği olması ve çabucak hazırlanmanıza olanak sağlaması olacaktır. Hem şıklığından vazgeçemeyen hem de giyim de pratikliği sevenlerdenseniz mutlaka bu uyumu denemelisiniz.

Muhakkak diğer renk seçenekleri de sizin zevkinize hitap edecektir. Rengi kadar modeli de önemli olan bu tarz giysiler de kolları valonlu şekilde kesilmiş olanlar, tercih edebilecekleriniz arasında. Günümüz de bir hayli moda olan yarasa kol bluzlar eskilerden bu günlere kadar gelmiş ve halen büyük bir zevkle kullanılanlar arasında. Bilek kısmına kadar dar kesim gelenler ise farklı bir seçenek türü. Bir başka seçenekte omuzlarında ve kol uçlarında dantel kullanılanlar. Emin olun, asaletiyle güzelliğinize güzellik katacaktır. Yine eskilerden günümüze bir esinti olan yakası fiyonk şeklinde bağlanabilen modeller de size farklı bir görünüm kazandıracaktır. Omuz kısımları oyumlu olan hatta bu oyumları kol uçlarına kadar belirli aralıklarla inen bluzlar de fevkalade bir seçim olabilir.

Kumaş seçiminde bluzun dökümlü durmasını sağlayan isabetli tercihler sizin arzu ettiğiniz renk ve kesimle buluşunca görünümü de o denli hoş olacaktır. Şifon, saten, ipek, viskon tarzı birbirinden farklı seçenekler gideceğiniz mekânın ve sizin zevkinizin içinde şekillenecektir.

Kararınız tüm bu modellerden hangisi olursa olsun, uzun kollu bir bluzun her ortama uyum sağlamada ki sihrini keşfetmek size kolaylık ve zarafet katsın.

About Editör