Uzun Tunik Modelleri

2017 yaz sezonunda kadınların en çok tercih ettiği kıyafetler arasında tunik modelleri de yer alıyor. Bu modeller, kadına şık ve modern bir görünüm katıyor. Özellikle de kapalı kadınlar, günlük kombinlerinde sıkça tunik modellerini tercih ediyor. Hem kolay kombinlenebilmesi hem de gün boyu rahat hareket etmenizi sağladığı için bu kıyafetler kadınlar tarafından çok seviliyor. Bu sezon, özellikle de çiçek desenlerinin ve nakışların da eşlik ettiği modeller ön plana çıkıyor. Yaz aylarını renklendirecek tunik modelleri, kadınların daha genç görünmesini sağlıyor.

Pantolon ya da tayt ile rahatlıkla kombinleyerek kullanabileceğiniz tunik modelleri, farklı tarzlara ve yaşlara uygun olarak üretiliyor. Kemer detaylı tunik modelleri de son zamanlarda kadınlar tarafından yoğun ilgi görüyor. Asimetrik kesim tunikler ise, spor tarzı benimseyen kadınların ilk tercihi oluyor. Dantel detayları ile zenginleştirilen uzun tunik modelleri, kadınların her zaman ve her yerde rahatlıkla kullanabileceği kurtarıcı parçalar arasında yer alıyor. İş hayatında da kadınlar bu tunik modellerini sıkça tercih ediyor. Çiçek desenleri ile hareketlendirilen şifon tunik modeller bu yaza damgasını vuracak.

Kadınların rahat ve şık bir kombin yapabilmesi için üretilen bu modeller, aynı zamanda kadınları genellikle olduğundan daha ince gösteriyor. Seçeceğiniz modelin yaşınıza ve bedeninize uygun olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Aksi taktirde hoş bir görüntü ortaya çıkmayabilir. Sevdiğiniz renkleri uyumlu bir şekilde kombinlerinizde kullanarak göz alıcı bir şıklığa ulaşabilirsiniz. Bunun için renk uyumları çok önemlidir. Kombininizde kullandığınız renklerin birbirini boğmamasına özen göstermelisiniz.

About Editör