Yarasa Kol Bluz Modelleri

Yarasa kol bluz modelleri özellikle son zamanlarda kadınlar arasında oldukça popüler olmuştur. Açıkçası bu modellerin kadınlar üzerinde çok farklı bir etki yarattığını söyleyebiliriz. Kadının duruşundan tutan ilgi çekici olmasına kadar her şeyine bu modeller etki etmektedir.

Yarasa kol bluz modellerini yüksek bel bir pantolonun üzerine tercih etmeniz vücut hatlarımızın daha güzel görünmesini sağlayacaktır. Aynı zamanda bu modeller ten renginize yakışan bir renk ile bir bütün olduğunda dediğimizin şeyin daha belirgin olmuş olduğunu fark edeceksiniz. Yarasa kol bluz modellerinde yıllarında eskimeyen ve son zamanlarda en çok tercih edilen modeli siyah renkte olanlarıdır. Fakat biz size daha çok açık ve rengarenk olan modelleri önermekteyiz. Sonuçta giymiş olduğunuz kıyafet sizin daha ruh dengenizi de değiştirmektedir.
Eğer ki kış aylarında bu modelleri tercih edecek olursanız kesinlikle boğazlıklı olan modelleri tercih etmelisiniz. İster tunik şeklinde isterseniz bel hizanızda, size yakışacak olan rengi seçerek kombini oluşturabilirsiniz. Eğer ki yazın bu modeli seçecekseniz ince bir kumaş üzerinde oluşmuş olan modellerini tercih edebilirsiniz. Gri, siyah, koyu yeşil, kahverengi, sarı kış rengindeki modelleri bizlere yansıtırken, pembe, bordo, mavi, beyaz gibi renkler ise bizlere yaz rengindeki modelleri yansıtmaktadır. Aynı zamanda kışın tercih edilen rengi düz iken yazın daha çok çizgilerden oluşmuş olan modelleri tercih edilmektedir. Buda bu modellerin her şekilde her mevsim kendini yaşatmış olduğunu ifade etmektedir.

About Editör