Yazlık Hamile Tulum Modelleri

Anne adaylarının rahatlığı, şıklığını ön planda tutan, tasarımcılar yaz aylarına girmemiz ile anne adayları için, yazlık hamile tulum modelleriyle beğeniye sunulmuştur Farklı model, renk ve desenle çok seveceğiniz modeller sizin için tasarlanmıştır gözde olan modellere birlikte gözden geçirelim.

Siyah ve beyaz rengi desen bulduğu ve iki panda yavrusu motif ininde de bulunduğu kalın askılı rahat spor bir yazlık tulum modelidir. Rahatlığı ön plana alan bu model annen adayların seveceği bir modeldir.
Farklı bir model olan dize kadar uzun ve askılı olan, rengi krem renkli olan rahat ve şık bir yazlık hamile tulum modelidir. bu modelin şort şeklinde ki modeli ve etek şeklinde ki modeli de mevcuttur.

Kotlar bir bayanın olmasa olmazıdır, tasarımcılar bunu düşünerek ten farklı hamile tulum modellerini tasarlanmışlardır. Rahatlığı, sporu seven bayanlar için dize kadar uzun teke kısmı kloş olan ve tulumun üst kısmı ise hafif dar kesimli ve askılı olan bir modeldir. Başka bir modelimiz da kot kumaşlı olan pantolon şeklinde olan yazlık hamile tulum modelidir.

V yaka kesimli ve ince askılı, asimetrik kesimli olan kumaşı pamuklu olan farklı renkleri de bulanan modelin tam yaz ayları için anne adaylarının her ortam da giyebileceği ve rahatlığı sağlayabileceği bir modeldir.Bu modelin turuncu, beyaz, krem ve siyah rengi en çok tercih edilen renkleridir.

About Editör