Yazlık Tulum Modelleri

Yaz aylarında sıcağın etkisi ile kıyafet seçimlerimiz değişiklik göstermektedir. Daha rahat edebileceğimiz kıyafetlerin yanı sıra terletmeyecek ve hareket kabiliyetimizi olumsuz yönde etkilemeyecek kıyafetler her zaman için seçimimiz olur. Bu noktada da yaz aylarında rahatlığı ve şıklığı arayanlardan iseniz kurtarıcı kıyafetiniz şüphesiz ki tulum olacaktır. Bu yazımızda sizler için yazlık tulum modellerinden bahsedeceğiz. Eğer sizde yaz aylarında tulum seçimi yaparken zorluk yaşıyor ve seçim yaparken kararsız kalıyor iseniz doğru yerdesiniz demektir.

Yazlık tulum modellerine baktığımızda en çok tercih edilen tulumlar penye tulum modelleri olmaktadır. Hem rahat hem sportif hem de teri emen türden bir yapıda olduğu için yaz aylarında ince penye tulumlar tercih edilmektedir. Hem şık bir davette stiletto ile kombin yapılabilirken, günlük olarak da sandalet yahut spor ayakkabı ile rahatlıkla giyilebilmektedir.

Yazlık tulum modelleri arasında 2017- 2018 sezonunda en çok tercih edilen bir diğer model ise çiçekli tulumlar olmaktadır. Çiçek basma desenli tulumlar 70 lerin modasını yeniden canlandırırken yaz ayının ışıltısı ile de büyük bir uyum yakalamaktadır. Hem şık hem de tarz duruşu ile tercih edilen bu modellerin birçok farklı çeşidi yer almaktadır. Bunun yanı sıra yazlık saten tulumlar da yaz ayının vazgeçilmezleri arasında ilk sırada yerini almaktadır. Şık bir akşam yemeğine yahut bir kokteyle rahatlıkla kombin yaparak bu tulumlar ile katılabilirsiniz.

About Editör