Yeni Moda Şalvarlar

Rahat ve şık giyinmeyi seven bayanlar burada mı? Şalvar giymeyi seviyorsanız nasıl kombin yapılır? Bununla ilgili tüm detaylar burada. Mor şalvar üzerine siyah kalın askılı badi. Mürdüm rengi şalvarda bu yıl çok beğenilenler arasında üzerine beyaz kısa kollu bir badi ve daha şık hale getirmek için üzerine uzun bir kolye ile kombini tamamlamak mümkün.

Çiçek desen detayı ile şalvar pantolonları da kombin edebilirsiniz. Turuncu renk eli lastikli şile şalvar üstüne düz beyaz badi ile tamamlamak mümkün. Kırımızı parti şalvarı olarak bilinen geniş şalvarlar da çok dikkat çekiyor. Üzerine ister yeşil ister gri renkte badiler ile kombin yaratabilirsiniz. Hem gün içinde çok rahat olacaksınız hem de çok şık olacaksınız.

Düz siyah şalvar üzerine beyaz klasik gömlek ve altınıza babetlerinizi giyip iş yerinize de gidebilirsiniz. Renk uyumu yakalamak elbetteki çok önemli biraz dikkat etmek gerek doğru parçaları bulabilmek için. Saten yeşil renk şalvar üzerine desenli beyaz kısa kollu badiler ile kombin yapabilirsiniz. Farklı ve seksi olmak istiyorum diyorsanız. Gri renk geniş şalvar pantolon üzerine kısa bağlamalı bir badi giyip üzerine tülden askılı bir yelek giyerek altına da siyah topuklu ayakkabı giyebilirsiniz. Haydı bayanlar bu senenin modası olan şalvarlarınızı siz de doğru parçalar ile kombin edin. Beli lastikli bu şalvarlar bayanların mutlaka dolabında olmazda olmazlarından olmalı.

About Editör