Yeni Nesil İhtişam!

Yeni Nesil İhtişam!

25 yaş ve altı gençler, yeni neslin ihtişamını yaşatacak!

Klasik seçimi tekrardan yorumlayan giyim ve aksesuarlarla şimdi gençliğe övgü zamanı… 2015 yılının en genç ve trend parçalarını bir araya getirdik. Taşıması pek kolay olmayan, yeni sürem koleksiyonlarından seçtiğimiz bu parçalarla 2015 yaz sezonu davetlerine damgayı yeni nesil gençler vuracak!

Yeni Nesil İhtişam!

Gençliğe Övgü

Yere kadar uzanan elbiseler görmeye alışık olsak da yeni sezonda iki ayrı parçaymış benzer biçimde duran tek parça elbiselerin saltanatını yaşayacağız. Annah Hariri tasarımları, yeni nesil gençliğin üstünde keyifle taşımak isteyeceği markaların başlangıcında geliyor.

Yeni Nesil İhtişam!

Kusursuz Stilin Sırrı “Denge”

Yeni nesil ihtişamın en mühim unsuru ‘denge!. Evet, yanlış okumadınız elbise ya da etek fark etmeksizin çağrı kombinlerinizde denge kurallarına dikkat edin. Giyim, eşarp ve aksesuar seçimlerinizde dikkati tek bir noktaya toplamaya itina gösterin.

Yeni Nesil İhtişam!

Gençliğin Zarafet Kuralı “Minimal”

Kayra 2015 İlkbahar Yaz koleksiyonunda en fazlaca sevdiğimiz parçaların içinde çağrı elbiseleri yer ediniyor. Çağrı elbisesi seçimlerinde gençliğin zarafet ipucu tek kelimede gizli saklı: minimal.

Yeni Nesil İhtişam!

Parlamaktan Korkma

Boncuk işlemeler, nakışlar ve pulları bir arada kullanmak için gece davetlerinden daha uygun bir süre olması imkansız. Doğal parıltılar ve işlemeler yeterince dikkat çekici olduğundan, eşarbınızı ya da şalınızı abartıdan uzak renklerde seçerek dengeyi yakalayabilirsiniz.

Yeni Nesil İhtişam!

Doğru Dış Giyim Seçimi

Unutmadan tesettürlü gençlere bir de uyarımız var! Parıltılı ya da minimal şıklığınızı yalnız ve yalnız çağrı yerinde hanımlarla dolu ortamlarda kullanma kuralını ihlal etmeyin! İşte bu yüzden hangi abiye giysisi seçerseniz seçin dış mekanda dış giysinizden ödün vermeyin!

Yeni Nesil İhtişam!

Abiye kıyafetlerinizin üstüne her gencin dolabında ne olursa olsun olması ihtiyaç duyulan incecik ferace ya da abaya tercih edebilirsiniz. Bizlerden söylemesi!

Yeni Nesil İhtişam!

About Tesettürlü Modeller