Yeni Sezon Modanisa Pardesü Modelleri

Modanisa.com tesettür giyim sektörünün önde gelen alışveriş sitelerinden biri. Her marka ve her çeşit giyim ürününe rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bu yazımızda modanisa.com da bulabileceğiniz yeni sezon pardösü modellerinden bahsedeceğiz. Sezona damgasını vuran çok hoş pardösüler vitrinlerde yerini almaya başladı bile. Her sezon olduğu gibi bu sezonda da gizli ve açık düğmeli pardösüler oldukça yaygın durumdadır.

Son sezona damgasını vuran fermuar detayı Modanisa pardösülerinde de sıklıkla yer almaktadır. Önden fermuarlı pardösüler tercih edebileceğiniz ürünler arasında. Yine sezona şıklık katan fırfır detayı da Modanisa pardösü modellerinde uygulanmış. Tabi volan da unutulmamış ve pardösülere şıklık katmıştır.

Sezonun önde gelen detaylarından biri de belden kemerli uygulamalardır. Bu detaylar da Modanisa pardösü modellerinde seçenekler arasında yerini almıştır. Kapüşonlu pardösüler de oldukça rağbet gören ürünler arasındadır. Yaka detaylı olarak hakim yaka ve şal yaka pardösüler bu sezonda da Modanisa pardösü modelleri arasında alternatif seçenekler arasındadır. İster cep detaylı ister cepsiz pardösüler de Modanisa pardösü modelleri arasında tercihinize sunulmaktadır.

Sezonun önemli detaylarından biri olan pilise, modanisa pardösü modellerinde de sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir detay olmuştur. Bahar ve yaza uygun cıvıl cıvıl renklerinin yanı sıra her dönemde yerini alan siyah, beyaz ve lacivert renklerinin uygulandığı pardösüleri de modanisa pardösü modellerinde bulabilirsiniz. Kısacası her model ve bol çeşit iftiharla modanisa pardösü modellerinde zevkinize sunulmaktadır.

About Editör