Yeni Sezon Tesettür Tunik Modelleri Ve Fiyatları

Tesettürlü hanımların son yıllarda sıkça giymeye başladığı ve tesettür giyim tasarımcıları tarafından da, yeni ve değişik modeller de tasarlanan tunik modelleri, renkleri, tasarım şekilleri, desenleri ve aksesuarlarıyla tesettürlü kesim tarafından hayli ilgi görür hale geldi.

Ben de kapalı hanımların tunik modelleri arayışına cevap verebilmek adına bulabildiğim en güzel tunik modellerinden epeyce bir resim seçip galerimize ekledim.

Açıkçası o kadar güzel, gösterişli, tunikler var ki seçmekte zorlandım.Özellikle yaz aylarında daha çok tercih edilen bir pantolon üstüne giyilip, bir eşarp, uygun bir çanta ve ayakkabı ile kolayca kombine edilip şık bir görüntüye kavuşulan tunikler, kapalılar kadar açık giyinen bayanlar tarafından da tercih ediliyor.

Tunik modellerinde, gömlek tarzı tunikler, çizgili, puantiyeli,leopar desenli, kuşkafesi desenli, vual uzun tunikler,  bebe yaka, hasır kemerli, şal desenli,kamuflaj desenli, dantelli,bahçıvan modeli, etegi fırfırlı,asimetrik kesim tunikler ve daha nice değişik modelli tasarımlar da tunikler bulunuyor.

2013 yeni sezon tunikler herkese hitap ediyor, Hem hamileler için,hem büyük beden giyinenler için veya uzun dize kadar tunik arayanlar için tunik bulmak mümkün.

Tesettür Tunik Fiyatları

Tabi tunikler güzel de, birde bunun fiyat durumunu merak edenler için, fiyatlarını da araştırdık.

Tunik fiyatları alt limiti 25 tl, Üst limit ise 189 tl. Yani tuniklerin modeline,markasına, kumaşına, ve aksesuarlarına göre fiyatları artıyor.

Sizlere sunduğumuz tunik modelleri dışında daha farklı, modeller de tunikleri görmek, fiyatlarını detaylı incelemek ve dilerseniz satın almak için modanisa.com sitesi tunik kategorisini inceleyebilirsiniz.

Buradan 2014 kot tunik modellerine ulaşabilirsiniz.

Güncelleme: 13.01.2014

2014 tunik modellerini de ekleyerek bu yazımızı güncelleyelim dedik.  Tesettürlü veya açık farketmeden herkesin giydiği tunikler 2014 yılı için daha güzel şekil de tasarlanıp hanımların beğenisine sunulmuş.

Üstteki 15 adet tunik modelini yeni ekledim. Hepsi de güncel ve satışta şu an. Fiyatları hakkında bilgi vermiyeceğim çünkü herşeyi yazınca siz de yorum yazmıyorsunuz. Yorumla sorarsanız fiyatları ve satış bilgileri hakkında bilgilendiririm.

Yeni Sezon Tesettür Tunik Modelleri Ve Fiyatları

Resimleri Tam Boyutlu Görmek İçin Küçük Resmin Üstüne Tıklayınız.

About Tesettürlü Modeller